Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Megérné iskolát váltanom?

Megérné iskolát váltanom?

Figyelt kérdés
Beleuntam az állandó kibeszélések utalkozásokba. Miközben a társasság tagja vagy elméletileg. Beleuntam ,hogy ezt nem látják mások milyen szánalmasak néha és ha mondom se hisznek vagy visszamondják nekik amivel amúgy nincs is bajom,mert nekik is elmondanám ahogy ezt is,de nem értenék meg tuti röhögnének egyet és kész. Viszont egy gyenge suliba járok nem tudom, hogy egy erősebbe hogy tudnék felzárkózni. Szerintetek megérné átmenem . Esetleg tudtok ajánlani Bp-i gimiket. 10.es vagyok és az évismétléssel se lenne bajom. Tudom hogy mashol is vannak ilyenek nem csak itt,de ha már lenne pár ember aki ebben nem akar résztvenni annak is örülnék.

2020. febr. 12. 15:51
 1/2 anonim válasza:
pesten éltem tíz évet, de nem tudok sulit. szerintem megérné átmenni ( a tanulás miatt is ), de valamennyire sajnos mindenhol megy a kibeszélés. hatodikos vagyok egyébként
2020. febr. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
sok sikert! első voltam
2020. febr. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!