Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek ez ciki?

Szerintetek ez ciki?

Figyelt kérdés
Most lesz a ballagásom pár hónap múlva, és csak anya meg a nővérem jön el és a nővérem egyik barátnője. Mert apával nem vagyok jóba meg senkivel a családból
2020. febr. 13. 16:33
 1/7 anonim válasza:
100%
Egyértelmüen nem
2020. febr. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem ciki, mert az ég világon senki sem fogja látni, főleg számolni nem hogy hány rokonod van.


Ilyenkor mindenki magával van elfoglalva, a családjával és a barátaival, senki sem számolja hogy kihez hány ember tartozik.


Nem is tudná. Legtöbb helyen csak a legközelebbi ismerősök tudnak közel kerülni a ballagókhoz a többiek pedig távolról nézik. Szóval ha 10 ember is menne hozzád, kb senki sem tudná.

2020. febr. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2020. febr. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ mindenkinek
2020. febr. 13. 17:05
 5/7 anonim ***** válasza:
42%

Egyáltalán nem ciki.


Bár nagyon szomorú. :-((((

2020. febr. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én egyszerre ballagtam a tesómmal, két különböző iskolába jártunk.

Anyukám az enyémre jött el, apukám meg a tesóméra ment el.

Ilyen is van, csak hogy tudd - rengeteg féle élethelyzet van. Ha nem jó a kapcsolat, ne hívd meg és kész.

2020. febr. 14. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Miért lenne ciki? Én szívem szerint a saját ballagásomra se mennék el, nem hogy felzargassam vele a fél rokonságot...
2020. febr. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!