Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért vannak furcsa kérdései/m...

Miért vannak furcsa kérdései/megjegyezései a nyelvtan tanáromnak? 17l

Figyelt kérdés

Néha megkérdezi, hogy hallok-e hangokat a fejemben, vannak-e látomásaim álmomban, van-e valami lelki bajom. Osztálytársamtól, aki kolis szobatársam volt, meg kérdezte, hogy beszélek-e álmomban, alvajáró vagyok-e. Ma majdnem páros feladat volt órán és azt mondta, hogy én magammal is meg tudom beszélni, mert szerinte szoktam magamba beszélni. Ja meg egyszer órán kérdezte mindenkitől, hogy tegye fel a kezét akinek van igaz barátja, egy csomóan nem rakták fel a kezüket, de csak arra tért ki, hogy én miért nem.

Egyébként azóta ilyen, amióta első évben olvasta a novellámat egy verseny miatt.


Szóval miért vannak ilyen fura kérdései?


2020. febr. 13. 18:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Elég durva novella lehetett.
2020. febr. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Jah, szerintem is durva cucc lehetett, akármit is írtál.
2020. febr. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
En megkerdezném magábol indul e ki.
2020. febr. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nyilván a novellád miatt kérdezi.


Mivel mi viszont nem olvastuk azt a novelládat, ezért ennél pontosabban nem tudjuk megválaszolni a kérdésedet.

2020. febr. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Megmutatod nekem a novelládat?
2020. febr. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
38%
Nem tudom milyen novella volt, de vannak tanárok, akiknek abszolút nincs semmilyen tudása, se lexikális, se semmi, valószínűleg “elvont” lehetett az alkotásod, amit ő nem értett meg vagy félreértelmezett és most azt gondolja, hogy diagnosztizált téged valamilyen mentális betegséggel. Egy csomóan nem értik a művészetet, egy magyar tanár sem biztos, hogy felfogja, amit olvas. Nyugodtan mondd el neki, hogy kellemetlen a viselkedése és ha szeretné, elmagyarázod a novelládat, csak ne következtessen butaságokra. Egyébként ha szeretnéd, elküldheted a novellát.
2020. febr. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
De az is lehet, hogy a padtársad írta a novellát, akitől te elloptad, majd ezt sírva beismerted a tanárodnak, csak ugye nem emlékszel rá, mert akkor éppen a másik éned volt aktív a testedben. Igazából a padtársad sem létezik, akitől a novelládat loptad, pont ezért csodálkozik azon a tanárnő, amiket összehordasz neki. Az is lehet, hogy még ez a tanár sem létezik, ki tudja, mik történnek a fejedben. Amíg nem hallottuk legalábbis a tanár verzióját, miért kéne elhinni, amiket te írsz?
2020. febr. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Haha nekem is volt egy hasonló nyelvtan tanárom. Lehet még egy személyről is írunk. Megzakkant, érdekesen beszélt. Hangokat hallott a fejében (sőt még beszélgetett is a hangjaival) és az órára nem illő mondatokat mondott majd önelégülten nevetgélt és a fejét rázta. Mindenki furcsán nézte, hogy ennek meg mi baja van. Kb. az egész iskola/város röhögött rajta, de mégis taníthatott örülten. A diákokon élte ki magát és ott tett keresztbe, ahol csak tudott. Ufokról, látomásokról, furcsaságokról, természetfeletti történetekről beszélt. Ugyanezt csinálta, mint a te esetedben, hogy a diákjaitól a látomásait, megérzéseit kérdezte... Sajnos egyre több a hibbant ember és a legnagyobb baj, hogy senki nem tesz semmit, hogy ezek az emberek legalább ne legyenek olyan pozícióban, ahol visszatudnak élni a hatalmukkal. Szerintem ne nagyon keresd a társaságát. Ez már félelmetes, ki tudja mi jut majd legközelebb az eszébe. Semmi köze nincs a magánéletedhez. Hogy miért vannak ilyen fura kérdései? Mert bolond.
2020. febr. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!