Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Tényleg hős vagyok?

Tényleg hős vagyok?

Figyelt kérdés

Az utolsó évemet töltöm egy gimnáziumba, végzős vagyok. Az eddigi éveim úgy teltek el, hogy én voltam az osztály lúzere, akit mindenki szivatott, levegőnek nézett. Tegnapelőtt azonban minden megváltozott.



A buszra vártam amivel hazamegyek és rajtam kívül volt még két lány a megállóban akiket csak látásból ismertem, nem osztálytársaim voltak hanem alsóbb évesek. Egyszer csak jött egy suttyó gyerek és odament az egyik lányhoz és elkezdett bunkó erőszakos módon nyomulni rá, megfogdosta a melleit, seggét. Ekkor megjött a busz. Én erre felbátorodtam és megmondtam a két lánynak, hogy szálljanak fel a buszra, én pedig majd lerendezem ezt a gyereket és elmegyek egy következő busszal. Egyedül maradtam ezzel a trógerral a megállóban. Egymásnak estünk, bunyóztunk egyet és kis idő múlva feladta és elmenekült, mert látta, hogy nem bír velem. Ő egyébként nem akart felszállni a buszra csak éppen arra járt.


A következő busz egy óra múlva jött de megérte rá várni, hiszen így segíthettem a lányokon. Másnap, tehát tegnap az iskolába már sokaknak a fülébe jutott az amit tettem. Már nem piszkáltak, sőt kifejezték irántam a tiszteletüket. Örülök, hogy a hátralévő 3 hónap már jól fog eltelni és nem fognak csesztetni, sőt így vagány lettem. De szerintem ez természetes, bármelyik lányért megtettem volna. Ti is hősnek tartotok engem?



2020. febr. 15. 20:54
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
99%
Igen. Hogy hívnak? Rólad akarom elnevezni a gyerekemet ha lesz.
2020. febr. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
98%
Király vagy tesa! Oda kell b*szni a suttyóknak!
2020. febr. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Helyénvaló cselekedet volt. Nem hős, de mindenképpen helyénvaló! Csak így tovább!
2020. febr. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
A lányok azóta nem jöttek még oda megköszönni??
2020. febr. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Dehogynem. Személyesen is megköszönték tegnap. De már azzal sokat tettek, hogy elmesélték, hogy mit tettem.
2020. febr. 15. 20:59
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Akkor így kerek a történet.

Gratulálok, bátor dolog volt.

(Legközelebb azért legyen a zsebedben egy gázspray is.)

2020. febr. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
92%
Nem vagy hős. De az olyan gyerekek, mint te, nem szoktak ilyet tenni. A suli lúzere addigra már kapott annyi lelki sebet, hogy nem megy bele ilyenbe.
2020. febr. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
48%
Olyan aranyos vagy. :D Tök szimpatikus vagy az írásod alapján. Egyáltalán nem vagy/voltál lúzer. Egy hős vagy.;)
2020. febr. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
91%
Nagyon remélem hogy ez nem kamu. Ha kamu, gáz vagy, ha igaz, akkor meg örülök hogy vannak még ilyen fiatalok mint te.
2020. febr. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
86%
Nem ismerte őket, mivel alsóbb évesek. Csak látásból..... Most attól, hogy az osztályban nem szeretik őt attól még más diákokkal nem kell bunkón viselkedni.
2020. febr. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!