Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogy lehetséges az, hogy...

Hogy lehetséges az, hogy vannak olyan osztálytársaim, akiknek senki nem mer beszólni?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem értem. Amikor először volt együtt az osztály, már akkor voltak olyanok, akikbe senki nem mert belekötni, pedig akkor még nem is ismertük egymást. Ők is teljesen átlagos gyerekek voltak.

Ezt hogy lehet csinálni? Nagyon meg akarom tudni, mert nekem csomószor mondanak olyat, amit nem szivesen hallanék.

Hogy lehet elintézni, hogy tekintélyem legyen?



2020. febr. 17. 15:30
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Nem kell velük foglalkozni.Magukat minősìtik.
2020. febr. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha mondanak egy viccet rólad, kérdezz vissza, hogy bocsi mit mondtál? Nem hallottam. Bocsi, mondd el még egyszer? Hogy volt? A vicc lényege a spontán beszólás, minél többször mondják el, annál kevésbé vicces. Ha sokszor elmondja, senki nem fog nevetni.


Ha valakit kellemetlen helyzetbe akarsz hozni, bámuld a homlokát.


Ha valaki kiabál veled, maradj nyugodt, s mondd azt bocsi, hogy félbeszakítalak, de van valami a fogaid közt. Rögtön visszavesz.


Esetleg, s nekem ez vált be, amikor valaki rólam próbált poénkodni fa arccal ránéztem, és közöltem, hogy semmi baj, nyugodtan utáljon, soha senki nem fog annyira utálni, mint amennyire én utálom magam. Soha többet nem szólt hozzám, szóval win win.

2020. febr. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
63%
Mi az, hogy senki? Én bárkinek be merek szólni, még az igazgatónak is. Igaz, már nem vagyon diák.
2020. febr. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Minden osztályban vannak ilyenek.
2020. febr. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Oké, de nem tom felfogni miért.
2020. febr. 17. 19:36
 6/6 anonim ***** válasza:

Mert ránézésre meg lehet mondani, hogy jobb tőle távol maradni.


És ennek oka van. Átvált bunkóba.

2020. febr. 18. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!