Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Beteg ez a csaj?

Beteg ez a csaj?

Figyelt kérdés

Osztálytársam 12.osztályos tanuló, informatika tagozat.

Hétfőn bejövünk iskolába, állandóan az ő nyávogását kell hallgatnunk, ami feldühíti az osztályt.

Valamikor azon háborodik fel cicahangon, hogy ő elkéreckedett (nem tudok helyesen írni) óráról, mert műkörmöshöz kellett mennie, és, hogy mi jogon írja be a tanár, holott ő nem tudja ezt igazolni.

Meg van egy barátnője akivel reggel meg a szünetekben random hülyül felháborítóan, valamikor úgy vihog (persze macskahangon), hogy zeng tőle az egész iskola.

Ha nem tetszik neki valami azt sem a saját hangján közli, hanem ezen az okádék nyávogó hangon.

Ja meg programozáson nem tud valamit és nem jön oda azonnal a tanár fel van háborodva, elkezd nyávogni, és magában mondja, hogy fogok így leérettségizni, ha pedig tudja azt mondja igen, de vagy százszor és nyávogva, majd kiugrik a bőréből örömében.

Ja azt még nem mondtam különböző kéretlen szavakkal szidja a tanárokat és teheti őket.

Pl. Szabi (matektanár), hülye, mert nehezet tanít és dohányzik.

Molnár (civiltanár) egy ondó, mert beírja a hiányzásaimat

Kissné (ofő) hülye, mert egyest ad, ha nem tanulok.

És társai.

Amúgy a csaj tesin soha nem öltözik át és csodálkozik, ha minden órán egyest kap felszerelés hiányért.

Na és most térjünk át a barátnőjére, ma is 7. (utolsó) órán mikor elfordul a tanár gondolnak egyet és kisétálnak, magyarul ez a csaj egy hazug, sunyi ember és teszem hozzá a barátnőjét csak belerángatja, mert ő egy normális csaj és jól megvan velünk (férfiakkal).

Néha már azon poénkodunk, hogy reggel macskanyávogásra jövünk suliba és hogy milyen gáz ez a nő, szerintetek is?

Még van egy fiú is (Ricsi), aki ilyen, de mivel nem akarok regényt írni, ezért azt egy másik kérdésben fogalmazom meg.

Bocsi a hosszú szövegért, de az ilyeneket oltani kell és sírva röhögni rajtuk 😂


2020. febr. 17. 19:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Az is érdekes aki ennyire foglalkozik vele, sőt még kérdést is ír ki róla
2020. febr. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom de mi nem annak idején (nem is olyan rég), nem voltunk ennyire elbszva (már bocsánat a kifejezésért). Nem voltunk ennyire gyerekesek 17-18 évesen.


"jól megvan velünk (férfiakkal)." - Ha jól értem ráadásul hímneműként fogalmazódott meg benned ez a páratlan eszmefutás/kérdés. Ehez is csak gratulálni tudok...

2020. febr. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
93%

Bocsi de te meg egy kis ratyi szürke kisegér vagy akit magadról se seszr senki, és nem mered megmondani neki a szemébe a dolgokat.

Én ugyan lány vagyok és hozzád képes menő voltam,mert én nem ide irogattam ki hanem az ilyeneket az egész osztály előtt beoltotottam hogy kussoljon el a fsba mer senki se kíváncsi rá.

Amit mellesleg a tanár is helyeselt.

2020. febr. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
87%
Hát akkor csak legyél k_urvára büszke magadra, hogy ezt a fene nagy oltogatásodat csak a neten mered megtenni mások háta mögött, te hatalmas f_aszagyereke a történelemnek. Nem erre kéne ám használni a Gy.k.-t, mert marhára nem erre lett kitalálva, csak megsúgom. 😜
2020. febr. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
64%

"nem tudok helyesen írni" Simán ki tudod keresni a szavak helyesírását, ha nem vagy biztos benne.


Szerintem a lány figyeleméhes. Ezt bármi okozhatja, de legtöbbször fel nem dolgozott trauma vagy elnyomás kiskorában.


Próbáljatok vele leülni, beszélgetni, együtt megoldást találni.

2020. febr. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Csak szimplán kellene egy tanár aki üvöltözik és rendre tanítja ezt a csürhe bandát, van 6 értelmes, 1 sötét ló, a többi egy kalap alatt van ezzel a lánnyal élükön Richárd lovaggal.
2020. febr. 17. 21:15
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Küldő: ***

Címzett: Ismeretlen válaszoló

Időpont: tegnap 21:18

Előzmény: A kérdésre írt válasz: Beteg ez a csaj?

""nem tudok helyesen írni" Simán ki tudod keresni a szavak helyesírását, ha nem vagy biztos benne. Szerintem a lány figyeleméhes. Ezt bármi..."

Az üzenet: A lány kövér és csúnya.


***


Ez továbbra sem zárja ki, hogy segítsetek neki.

2020. febr. 18. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem meg az a beteg, aki mások életével foglalkozik ilyen szinten. El kell kerülni, ha nem kedvelitek. Meg is van oldva a helyzet.
2021. dec. 30. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!