Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Fiúk ezt ti hogy?

Fiúk ezt ti hogy?

Figyelt kérdés

Ha van négy piszoár és 3 an bementek akkor az egyik akkor vegzi el a dolgat ha mar a masik ketto kesz?

Mert sztem is fura ha ketto ember egymas mellett all pisilni de tenyleg nem altok egymas melle pisilni?

De gondolom legtobben nem is piszoaroztok

Csak nagyon érdekel



2020. febr. 19. 14:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
A férfi mosdóban nem csak piszoárok vannak, hanem wc-k is, azokat is lehet használni...
2020. febr. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Pont le van ..., hogy ki hol pisil. Kulturált helyeken van válaszfal a piszoárok között, de a nélkül is lehet.
2020. febr. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Sőt vannak olyan piszoárok is, amiknél van egy kis elválasztó baszkura, így semmi nem látszódik abból, ha két ember egymás mellett tekeri ki a kígyót. De ha nincs és foglalt a wc, akkor nyilván megvárjuk. Legalábbis a legtöbben.
2020. febr. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
40%
De bizony, vannak akik akkor is egymás mellé állnak, ha 6-ból 4 üres, sőt, van hogy átnyúlnak egymás oldalára, és.... hát gondolhatod. :D
2020. febr. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Első! Ha végigolvasnád nem égnél be ennyire😘
2020. febr. 19. 14:56
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, én végigolvastam, sehol nem írod, hogy piszoárhasználatra vagytok kötelezve...
2020. febr. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom. Szerintem egy pillanatra megtorpannék, majd adott helyzet szerint döntenék. Ha nagyon kell, odaállnék azért. Vagy bemennék rendes wc fülkébe. De lehet, hogy egyébként is odaállnék, mert az, hogy ott álldogálok, még kínosabb is lehet, még azt is gondolhatják, hogy nézem őket hátulról. Esetleg ezt elkerülendő, addig tovább mosnám a kezem, arcom, vagy ilyesmi.
2020. febr. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha 4 piszoár van, akkor oda pont 4 ember fér be. Ha 5-en vagyunk, akkor nyilván megvárom, míg valaki végez, nem megyek oda ugyanahhoz, de 4-nél nem látom, hogy miért probléma beállni valaki mellé. Nem egymás faszát nézegetjük.
2020. febr. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ha nem tudja kigombolni a nadrágját, akkor mindegy. Akkor sajnos beszivárog a vizelet a nadrágba. :(


***


De nekem bizarr alapból, hogy a férfiak ilyet használnak.


Gondolj bele, ez olyan, mintha a női mosdóban levennék az ajtókat a wcknél, hogy úgyis nők vagyunk és a wcre sétálva elvonulnék pl a felesleges salakanyagokat ürítő főnököm előtt.

2020. febr. 19. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
58%
Én nem tudok úgy pisilni, ha látom, hogy valaki ott van a helyiségben, nem kell, hogy mellettem álljon. Szóval vagy meg kell várnom, míg egyedül maradok, vagy fülkében csinálom.
2020. febr. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!