Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Bunkóság lenne megmondani...

Bunkóság lenne megmondani neki, hogy ne szóljon hozzám?

Figyelt kérdés

Osztálytársammal régen jóban voltam,de otthagytam,mert állandóan sértegetett.Nem hiányzik nekem,hogy naponta megkapjam,hogy egy idióta vagyok.A hátam mögött kibeszél(mennyire utál,fúj stb.), de keresi a társaságomat.Jön beszélgetni,órán sem hagy békén.

Alapjáraton békés vagyok,de nagyon zavar.Bunkóság lenne megmondani neki,hogy hozzám se szóljon?



2020. febr. 21. 15:57
 1/4 anonim ***** válasza:
"Ne érj hozzám, ne szólj hozzám, sőt rám se nézz!"
2020. febr. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát én pont benne voltam egy ilyenbe. Nem bunkóság, de kihozzák, hogy annak tűnjön.


Nekem egy lány barátnőm nagyon rémisztő dolgokat tett, pl megjátszotta, hogy őt megszállta az ördög. Ijesztő dolgokat művelt, engem is bántott már, az együtt töltött idő alatt rettegtem folyton és utána pocsék kedvem volt. Most 29 éves vagyok, akkor 14 voltam és én éreztem, hogy ez a barátság tönkre fog engem tenni.


Szóval megmondtam, hogy nem akarok vele barátkozni.


Nem engedett el.


Amikor egy idő után durvábban jeleztem felé, hogy nem akarok barátkozni vele, akkor ő volt az áldozat és engem szídtak meg.

2020. febr. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Olyan rövid az élet, ne vesztegesd el azzal, hogy azon gyötröd magad, ki mit gondolhat rólad. Igazából a kutyát nem érdekli a lelkiállapotod, akit érdekel csak annak a véleménye számít. Egyedül azt döntsd el mindig, hogy szerinted mivel okozol kevesebb kárt magadnak. Nem mindig az jár kevesebb energiaveszteséggel, ha csöndben megpusztulunk :) Még ha idegennek, rémisztőnek is érzed elsőre, a beleállás a dolgokba sokszor (nem mindig, és nem azt értem alatta, hogy bolond módjára keressük a bajt, nyilván az sem mindegy hogyan küldjünk el valakit az anyjába :)megteheted ignorálással is, úgy hogy közben jól érezd magad) nagyobb energiát hoznak, mert kiállsz magadért. Ezen gondolkodj el, és így dönts. Ebben az esetben csak az őszinteség a célravezető, elmondod, hogy miért nem akarsz vele jó pofizni, amiket itt leírtál... Nyilván nem egymenetes bunyó lesz, mert lehet, hogy majd bedurvul, de kezd el. Pár alkalom után már csak legyinteni fogsz rá :D de ki tudja, lehet hogy kiderül miért viselkedett így, és meg tudjátok beszélni. Legyél egyenes, és határozott!
2020. febr. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is azt mondom, hogy legyél egyenes. “Figyelj, minek jössz beszélgetni meg haverkodni, ha közben kibeszélsz? Örülnék, ha nem keresnéd a tàrsasàgomat ezentùl, nincs szükségem ilyen emberekre.” én valami ilyesmit mondanék
2020. febr. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!