Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ez számíthat szexuális zaklatá...

Ez számíthat szexuális zaklatásnak?

Figyelt kérdés

Szóval... 16 éves lány vagyok. Az osztálytársam testnevelés óra előtt sok alkalommal képeket készített rólam és a többi lányról amin melltartóban és bugyiban vagyunk.Külön albumja van hasonló jellegű képekről.

Ez számíthat szexuális zaklatásnak? Ugyanis nem csak magának tartja meg hanem másoknak is terjeszti ezeket a videókat. Velem van a baj hogy felháborítónak tartom ezt a dolgot? Én nem készítek magamról ilyen tartalmat mert nem vagyok olyan erre meg jön egy kis senkiházi és alsóneműs képeket készit rólam. Ha elmondom az osztályfőnöknek vajon ő komolyan veszi majd vagy szembe nevet? Érdemes tennem az ügyben?



2020. febr. 21. 16:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Jó lenne ha ezt nem csinálná, osztályfőnök vagy valaki töröltesse vele a képeket.
2020. febr. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Még rendőrségen is feljelentheted ezért az osztálytársadat.
2020. febr. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

attól függ, mennyire vagy ebben biztos, illetve hogy milyen célból teszi ezt.


nyilván ha csak egy idióta, meggondolatlan baromság, akkor elegendő az osztályfőnöknek jelezni, és ő meg elbeszélget vele, kilátásba helyezi azt, hogy ebből feljelentés is lehet.


viszont ha például tudatában van a dolog súlyával, és annak ellenére is tovább csinálta, hogy mondjuk ti már rajta kaptátok vagy ilyesmi, akkor lehet menni egyenesen a rendőrségre...az ilyen típusok elbeszélgetésből úgysem tanulnának...

2020. febr. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
nem, az előttem szólok meg már leírták azt, mit tehetsz
2020. febr. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nincs külön öltözőtök?

Vagy hogy létezik ez?

2020. febr. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mentsd le azokat az oldalakat,ahová feltöltötte. Ha az arcod is látszik,ill.felismerhető vagy, akkor azonnal tegyél rendőrségi feljelentést ÉS pereld be sérelmi díjra. Jó esetben több százezret kaszálhatsz. A sulit hagyd ki, mert elsikálja, hogy ne legyen botrány. De csak legyen! Tanulja meg a kis kcsög, hogy ez csúnya dolog volt. Ha kiskorú vagy, szülői segitség kell a per elinditásához. De ha nem állnak melléd, fordulhatsz az emberi jogok biztosához.
2020. febr. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez simán feljelenthető, és egyáltalán nem ok, fura hogy felemrül a kérdés, hogy ez bűntett e, mert az, szóljatok az ofőnek...csak nehogy elrejtse addigra egy rejtett mappába. A gépét a rendőrség lefoglalhatja ezért...
2020. febr. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
De van külön öltözőnk, csak a telefon kameráját becselezte a kulcs lyukon és az ajtó alatt
2020. febr. 21. 22:12
 9/9 anonim ***** válasza:
Egyértelműen jelezned kell az osztályfőnöknél vagy akár a szüleidnek is szólhatsz, ha fellépnek, biztosan komolyabban vesznek. Például azonnal elkobozható a telefon, ha megőrizte a képeket, ott a bizonyíték. Ha már letörölte, akkor előtte szedd össze a többi tanút, nyilván ha sokan jelzitek, nem elsikálható a dolog és nem ússza meg egy fejmosással. Én amondó vagyok, hogy nem szabad rögtön arccal az ajtónak menni, biztos vagyok benne, hogy nem méri fel a tett súlyát. Ha nyilvánosan megjelenik valamilyen oldalon vagy továbbküldi valakinek, (bár ebben az esetben visszakövethető, hogy ő küldte és a címzettet meg lehet fenyegetni, hogy adja ki a srácot) akkor az más tészta.
2020. febr. 22. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!