Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » A szobatársaim nagyon gyerekes...

A szobatársaim nagyon gyerekesek, és folyton csesztetnek, mit tehetnék?

Figyelt kérdés
9. osztályban vagyok és alacsony vékony srácként nem vesznek komolyan , és a gyerekes viselkedésük már kezd az agyamra menni

2020. febr. 22. 17:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Azt élvezik, hogy fel tudnak idegesíteni. Tegyél úgy, mintha észre se vennéd a cseszegetéseket (nehéz, de az ilyenek ellen ez az egyetlen megoldás). Na az majd őket fogja idegesíteni.
2020. febr. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Sőt, te legyél velük normális, ha hozzájuk szólsz, tedd kedvesen. Te ne bunkózz velük, hátha ez picit kizökkenti őket.
2020. febr. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsot ! :)
2020. febr. 22. 18:19
 4/5 anonim ***** válasza:

A régi kolimba volt szintén egy ilyen srác osztálytársam:

Az osztályba csendes volt, visszahúzodó, a koliba pedig 6 fiúval volt egy szobába. Sokat bántották, cikizték, idegesítették. Én közvetlen a mellettük levő lány szobába laktam, így amikor kimentem a folyosóra akkor gyakorlatilag egyből láthattam amikor gúnyolják, vagy 1-1-et lekevernek neki. Egy idő után viszont fordult a kocka. Habár én fél év után eljöttem onnan, tartottam a kapcsolatot egy szobatársammal és mondta, hogy megismerték a srácot, és kb. a csajok megvédték a fiúktól :D aztán az a srác aki főként terrorizálta lett kiközösítve.


De a tippem számodra, hogy kösd le magad, pl olvass. Ne törődj velük, hanem légy el a saját kis világodba.

2020. febr. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ne menjenek az agyadra, hisz te vagy az értelmesebb.

Nem kell foglalkozni velük.

2020. febr. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!