Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek tényleg így...

Szerintetek tényleg így kibukott vagy csak játszotta magát és sajnáltatni akarta magát az osztálytársam?

Figyelt kérdés
Van egy osztálytársam, 16 éves. Tegnap szakított vele a barátja, akivel 1,5 hétig jártak. Ma nem jött be első órára, és egész nap sírt. De úgy sírt, hogy odaállt az osztályteremben lévő szekrényhez, és ott sírt egész végig, minden szünetben. Majd megkérte a töri tanárt, hogy ne feleljen, a matek tanárt pedig hogy ne írjon. De nekünk attól még ugyanúgy kellett írni. És nem az irigység beszél belőlem, mert készültem a dolgozatra (szabályokból írtunk), de akkor se fair, hogy nekünk kellett írni, neki meg nem. Értem én, hogy szomorú, de akkor sem fair. Ha hiányzott volna, akkor még meg is érteném, de így?

2020. febr. 26. 15:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit talán túldramatizálja, de még csak 16, lehet első szerelem, rá kell hagyni. Egy dolgozat és felelés kihagyása még nem a világ vége se neked, se neki.
2020. febr. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Valószínűleg túlhisztizte a dolgot, de ahogy az előttem válaszoló is írta, 16 éves, így elnézhető neki. Másfél hétig jártak? Nem túl sok..

Szerintem max egy hónap múlva már nevetni fog az egészen.

2020. febr. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Egyik barátnőm (15 éves) 2 hétig járt valakivel, közben egyszer találkoztak. Utána egy napot otthon maradt, azóta meg látványosan szenved. Nála addig fog tartani, amíg talál egy új pasi-jelöltet... szánalmas.

Visszatérve a kérdésedre szerintem tényleg eléggé kibukott, ebben a korban sokaknak alapvetően az is nagyon fontos, hogy legyen valakije, meg hát ha érzett is valamit...

2020. febr. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A kiborulás és az önsajnáltatás van, hogy karöltve jár.

Nem mindenki reagál ugyanúgy egy ilyen helyzetre. Van, aki félrevonul és úgy sír, van, aki nem sír, de pl romlik a teljesítménye, magába fordul, nem akarja, hogy pátyolgassák, egyedül akar lenni és nem akar beszélni arról, amin átmegy, van, aki mindenki előtt sír és a FB-ját, instáját telepakolja olyan tartalmakkal, amikben mutatja, hogy ő szomorú, stb.


Tényleg nem az irigység beszél belőled, hanem te nem így reagálod le azt, ha ilyen történik veled, ezért furcsa az ő reakciója.

2020. febr. 27. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!