Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogyan vegyem rá az évfolyamtá...

Hogyan vegyem rá az évfolyamtársamat, hogy ne piszkáljon?

Figyelt kérdés
Van egy fiú évfolyamtársam aki igen gyakran szokott velem olyan dolgokkal "viccelődni", hogy ellopja a sapkámat, kulcsomat, rolleremet,egyéb dolgaimat. Ezeket persze pár perc után vissza tudom venni tőle, de csak úgy, hogy kitépem a kezéből. Hiába mondom neki, hogy adja vissza nem ér semmit. Ezekért néha én is visszavágok, de jelentősen kisebb dolgokkal. És az a baj, hogy ezt nem az iskolában, hanem az utolsó óra után teszi, így az, hogy egy tanárnak szólok nem opció. Nálam kisebb és szerintem gyengébb is, de mivel az erőszakot elitélem ezért nem fogom őt az ilyenért bántani még gyengén se.

2020. márc. 2. 15:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Még az iskolán belül várd meg míg elmegy.
2020. márc. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Márpedig abból lehet, hogy tanulna, ha leb_asznál neki egyet. Tudod, vannak olyan véglények, akiknél csak ez használ.
2020. márc. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehet tetszel neki.
2020. márc. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

#1 Ezt nem tudom megcsinálni mert mindig máskor jön ki az iskolából.

#2 Ma amikor több alkalommal is leszedte a sapkámat akkor ellöktem, de komolyan nem akarom bántani.

#3 Ő is fiú én is az vagyok. Nem hiszem, hogy meleg lenne. Ha mégis az akkor nem így kéne ezt megmutatni.

2020. márc. 2. 19:36
 5/7 A kérdező kommentje:
Tegnap elkezdett lökdösni, aztán a nyakamat is megfogta, ezt már nem bírtam és lelöktem a földre. Azóta már nem keménykedik :D!
2020. márc. 4. 16:40
 6/7 anonim ***** válasza:
Na, megvan a megoldás, meg kő ütni.
2020. jún. 27. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
De csak nagyon gyengén.
2020. jún. 27. 13:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!