Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit csináljak ha olyan mellé...

Egyemke kérdése:

Mit csináljak ha olyan mellé ültetett a tanár akit utálok?

Figyelt kérdés

Nos ma nem voltam suliba,és a tanár pont ma ültetett el egy olyan gyerek mellé aki mostanában mindig piszkál és utálom őt. És ő is engem. Ezérr utál engem:am lány vagyok. Ő meg Fiú. Szóval volt egy haverom aki össze brátkozott azzal a gyerekkel mert az a gyerek aki mellé ültettek az akkor jött a suliba. És én már akkor látom hogy egy rosszgyerek lesz. Az is lett.szóval aki mellé ültettek az Gergő. A volt haverom pedig Marci. És azért utál Gergő mert nem vagyok a barátja Marcinak mert marcika panaszkodott Gergőnek hogy én nem vagyok a barátja XD 😂

ÉS EZÉrt utál. És nekem van 2 barátnőm és mindig azt mondja hogy én vagyok a pidbul ők meg a pincsik.és annyira utálom tesin is folyton engem üt ki kiütőben engem kap el fogóban. Elegem van. És nem tudok mit tenni. Mindenki utálja az osztályban őt. És eddig marci mellet ült. Szerintem azért most ültette mellém Gergőt mert nem voltam suliba és nem tudtam mondani hogy nem akarok mellette ülni. Ja és így rosszabb lesz a tanulmányom is. Eddig setam jól. K~rlek írjátok valamit hogy mit csináljak. Ja és hétfőn megyek suliba. És akkor vele leszek a hetes. 😢



2020. márc. 5. 17:11
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Bocsi az írás hibákért
2020. márc. 5. 17:16
 2/19 A kérdező kommentje:
Szerintem már depressziós vAgyok tőle
2020. márc. 5. 17:16
 3/19 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem tetszel neki ☺️😁🙃 ez legyen az életben a legnagyobb problémád....
2020. márc. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Nem teszek neki. Ő árvaházas és nem lett megtanítva neki a viselkedés
2020. márc. 5. 17:19
 5/19 October15 ***** válasza:
76%

Fuh ez a "hetes" dolog akkora hülyeség volt. XD

Na m1...


Amúgy amit leírtál abból nekem nem feltétlenül következik hogy utál.

2020. márc. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
*nem tetszek*
2020. márc. 5. 17:20
 7/19 A kérdező kommentje:
Nem írtam le mindent. Órdibál velem mint egy kutyával. De inkább lelkileg bánt
2020. márc. 5. 17:21
 8/19 October15 ***** válasza:
100%
Hát kérdező neked se nagyon... :) Legalábbis a pitbull mint jelző és ez a csodás komment eléggé erre utal.
2020. márc. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Tudna valaki értelmes kommentet írni?
2020. márc. 5. 17:24
 10/19 A kérdező kommentje:
Mért most ár elegem van hogy i de ki csak bánt
2020. márc. 5. 17:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!