Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit lehet tenni, ha van pár...

Mit lehet tenni, ha van pár régi osztálytársamnak olyan képe rólam, amin kint van a fél fenekem?

Figyelt kérdés

Hatodikos voltam, és akkor még anyám készítette ki nekem reggelente a ruhámat.

Egy szűk nadrágot rakott ki aznap. Amikor leültem az iskolában, akkor a nadrág lejjebb csúszott és kilátszódott a fenekem. Akkor az egyik osztálytársam lefotózott.


Eltelt 6 év, és nemrég mutatta az egyik mostani osztálytársam (aki jóban van azzal a régi osztálytársammal, aki a képet csinálta), hogy van egy képe rólam.

Ezt eddig nem tudtam, hogy lefotózták, most tudtam meg. Azt nem tudom, hogy a neten kint van-e vagy sem. Mit lehet ez ellen tenni?



2020. márc. 9. 14:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Az osztálytársadnak az a célja a fotóval, hogy kellemetlen helyzetbe hozzon, ezért a legjobb amit tehetsz, hogy nevetsz egyet rajta és továbblépsz. Ezzel elveszed az erejét.
2020. márc. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell vele foglalkozni, 6 év eltelt. Ha valaki ezzel akar cseszegetni, az dedós.

Ha vigasztal, vannak olyan elhízott felnőtt férfiak, akik képesek rendszeresen olyan nadrágot felvenni, amiből kilátszik a hátsójuk, ha leguggolnak/leülnek, és ezek maguktól öltözködnek, maguk választják a ruhatárukat.

2020. márc. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Kamun
2020. márc. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Annyira jellegzetes a segged, hogy arról felismerhető vagy? Nem gyakori eset!
2020. márc. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
6 éve őrizgeti a telóján? Ha eddig nem csinált vele semmit, akkor már nem hiszem, hogy fog. Gondolom, nem is vagy felismerhető a kép alapján. Meg nekem ilyen régi fotók nincsenek is meg. Ha valami fontos, akkor azt lementem. De ilyen poénból hirtelen előtt hülyeségeket nem szoktam.
2020. márc. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Háttal vagyok rajta, nem nagyon vagyok felismerhető rajta.
2020. márc. 9. 15:31
 7/8 anonim ***** válasza:
38%

megkérsz valakit, hogy csiklandozza meg az osztálytársad. Ő ettől vagy megdöbben vagy csak nevetni kezd és eldobja a telefont. Akkor Te felkapod a telefont és törléöd. Utána már nem kell tovább csikiznie az ismerősöddnek az osztálytársadat. Visszaadod neki a telefont és esetleg monhatsz valamit gúnyosan, hogy "Köszönöm, hogy kitörölted!".


Arra figyelj t9örlésn-él, hogy ne csak bekerüljön a lomtárba a kép, hanem teljesen legyen törölve, hogy ne tudja visszaállítani.


Amíg csiklandozzák, ellenőrizd le, hogy a felhőben nincs e automatikusan mentve a kép és próbáld meg úgy intézni, hogy restore programmal ne tudja visszaszerezni a képet.

2020. márc. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Emiatt én a te helyedben nyugodtan aludnék. Mi van akkor, ha fele látszik? Mindenkinek van fele is, meg másik fele is.
2020. márc. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!