Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Bezártnak tekinthető egy...

Bezártnak tekinthető egy olyan iskola amely „nem zárt be“ csak épp az összes tanárt és diákot hazaküldték?

Figyelt kérdés

péntek reggel az egyik iskolában az összes tanárt és diákot hazaküldték. Tanítás sincs, de az igazgató hangsúlyozza az intézmény „nem zárt be“


Homályosítsatok már fel! Tanítási napon tanítási időben egy iskola egy szem tanár és diák és tanítás nélkül nem egyenlő egy bezárt iskolával?


Hiszen mi van nyáron? Egy szem diák se tanár se tanítás. Hiszen evidens hát zárva a suli.


És akkor most nincs zárva?


2020. márc. 13. 12:56
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Nincs zárva, csak tanítási szünetet rendelt el az igazgató, mivel saját hatáskörben nem zárhatja be az iskolát.
2020. márc. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

értem . és akkor ugye nyáron sincs "zárva" hiszen akkor is csak tanítási szünet van?


De akkor mikor van zárva?

2020. márc. 13. 13:08
 3/20 anonim ***** válasza:
De gondolom téged behívtak mara is, hogy főzz kavét a főnök vejének, aki a tanáriban lakik.
2020. márc. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
nem , én technikai vagyok de én is csak addig maradtam míg mindenki távozott és utánuk zártuk az épületet.
2020. márc. 13. 13:14
 5/20 anonim ***** válasza:
És még nem hívott a főnököd részegen ordibálva, hogy miért nem vagy bent dolgozni?
2020. márc. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Mert nem lehet bezárni a sulikat, mert "még nincs miért".


Az igazgató kihasznált egy törvényadta kiskaput. Jól tette.

2020. márc. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Onnantól tekinthető bezártnak, ha a tanítást végérvényesen felfüggesztik abban az iskolában, vagyis az ott levő gyerekeket nem fogadják, új gyerekeket se vesznek fel és így a tanároknak a munkája sincs meg.
2020. márc. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

" a tanítást végérvényesen felfüggesztik abban az iskolában, vagyis az ott levő gyerekeket nem fogadják, új gyerekeket se vesznek fel és így a tanároknak a munkája sincs meg."


Ez esetben Szlovákiába Romániában Csehországban Lengyelországba Ukrajnában Franiaországban stb stb (per pill 26 országban) egy darab BEZÁRT iskola sincs . Nemdebár?


Te írtad nem én!

2020. márc. 13. 18:41
 9/20 anonim ***** válasza:
8., Pontosan. Az más kérdés, hogy nincs odatéve, hogy átmenetileg zárták be őket, de a legtöbb jó cikk író legalább úgy írja le, hogy szünetel a tanítás. Azért az két kül dolog.
2020. márc. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Na akkor ki kell rúgni Gulyás Gergelyt, Kásler Miklóst és Palkovics urat is. Ugyanis ők is a bezárás szót használták miközben ők felelnek minden egyes szavukért.


Nyilván erre is lesz valami szuperokos mellédumád. Hogy nemisúgyvanaz mert... mert miért is?

2020. márc. 13. 20:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!