Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mi lesz az iskolában levő nem...

Mi lesz az iskolában levő nem tanári munkakörű dolgozókkal? Akik bemenetele kb értelmetlenné vált de ha nem mennek be bér sincs!

Figyelt kérdés

MI lesz azon pedagógiai és nevelési munkát segítőkkel akik ugyan nem tanárok de munkájuk az oktatáshoz kötődik és egy üres iskolában bentlétük értelmetlen?

Ped asszisztens, tanügyi admin, könyvtáros, rendszergazda, gyógypedes stb? Bemehetnek de minek?


És akkor ott vannak a technikaiak. Konyhások, menzások, gondnok portás, rendész--ezek is bemehetnek, de szintén minek. Egy üres iskolában konyhás menzás?


Szóval ezekkel mi lesz? Ha bemennek mit csinálnak egy kongó tanár és diák nélküli hodályban?

És ha nem mennek, akkor meg bért nem kapnak.

És ezeknek még 46 nap szabijuk sincs mint a tanároknak.


2020. márc. 13. 22:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Pont ugyanaz, mint azokkal a szülőkkel, akik nem tudják megoldani egyik pillanatról a másikra a gyermekfelügyeletet, és otthon kell maradniuk.

A konyhások esélyes, hogy be fognak menni, pont, mint nyáron, mert több ezer gyerek kapja az ingyenes étkezést.

Így meg ku.rva sok értelme van az egésznek, hogy az étel kiadó előtt szoronganak minden nap a bödönnel, amit a köhögő, táppénzre nem menő konyhás néni osztogat.

2020. márc. 13. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

"Pont ugyanaz, mint azokkal a szülőkkel, akik nem tudják megoldani egyik pillanatról a másikra a gyermekfelügyeletet, és otthon kell maradniuk."


egyáltalán nem ugyanaz mert nekik be kell menniük vagy nem kapnak bért egy petákot se.


A tanárok nem mennek be és kapják a bért. (Hagyjuk a távoktatás otthoni tanítás maszlagot. ez csak üres duma, egy nagy hazugság...)

2020. márc. 14. 06:22
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is kíváncsi leszek, hogy mire kapom a fizetést majd. Mivel mozgásfejlesztést végzek, azt aligha lehet megoldani digitálisan. Főleg, hogy utazóban vagyok.
2020. márc. 14. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A karbantartó bejár de nemsok dolga lesz,javításokat elvégzi ami adódik.

.Szabadsága nincs ennyi,mert nemrég dolgozik ott.Nagybatyamrol van szó azért tudom ennyire.

2020. márc. 15. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A könyvtáros is tanár. Könyvtárostanár. Tanári végzettséget szerez és van másik szakja, amit oktathat, ha kell. Most tud segíteni a kollégáknak anyaggyűjtésben és az én nővérem tankönyvfelelősként elkezdte az adminisztrációt. Plusz adatbázist fog aktualizálni, ahhoz meg kell a benti gépe, azt majd segítek neki elhozni.
2020. márc. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!