Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Technikai admin dolgozók mit...

Technikai admin dolgozók mit csinálnak majd egy bezárt iskolában hétfőtől?

Figyelt kérdés

Mert a tanárok „távoktatnak“ (hahhaa röhög a vakbelem-akkor se működött az oktatás amikor bejártak...) de ezt hagyjuk.


De az admin -technikai dolgozók mi a búbánatot fognak csinálni egy bezárt üres diák nélküli suliban?

Forgatókönyvek:


a) bejárnak ahogy eddig és kb semmit se csinálnak ,mert mit is csinálnának


b) elmennek fizetett szabira de az 1 hónapra elég majd elfogy-és utána? És nyáron 2 hónapos nyári szünet? És ősszel? Ezzel csak elodáztuk a kérdést


c) fizetetlen szabi? de akkor miből élnek majd? Ott fogják hagyni a helyet és elmennek kb bárhova ahol fizetnek-az iskolának meg KO technikai admin nélkül ha majd újra beindul az élet



Szóval ? Mi lesz? Mi várható?


2020. márc. 15. 10:10
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Nehéz az iskolatitkár élete 😊 szerintem pont baromi sok intéznivaló lesz.
2020. márc. 15. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:

"Nehéz az iskolatitkár élete"


Azt oldja meg az iskolatitkár. Mert én nem az vagyok.


Ja és itt pont ő lesz az első aki nem jön majd be, már ezen a héten is több napot volt távol mert "nem akarok megfertőződni"

Ő lesz az első aki hétfőn bejelenti hogy nem jön.

De és a többi admin technikai?

2020. márc. 15. 10:14
 3/24 A kérdező kommentje:

"szerintem pont baromi sok intéznivaló lesz."


Mondjuk egy konyhás, egy gyógypedes, egy laboráns asszisztens, egy felzárkóztató fejlesztőpedagógus stb - ezek ?


Mert ezek esetében a távmeló kizárt, bemennek és mit csinálnak? Nézik a falat?

2020. márc. 15. 10:15
 4/24 anonim ***** válasza:
79%

A karbantartó bejár de nemsok dolga lesz,javításokat elvégzi ami adódik.

.Szabadsága nincs ennyi,mert nemrég dolgozik ott.Nagybatyamrol van szó azért tudom ennyire.

2020. márc. 15. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

"Szabadsága nincs ennyi,mert nemrég dolgozik ott."



Ha sok éve ott lenne akkor se lenne elég szabija mert gondoljuk meg van 20 nap alap + pót az évek után legyen pl 25 napja. Oké.

Ez mire elég? 1 hónapos zár és már elment 20 nap belőle.

És akkor még mindig csak ápr közepén járunk és hol van még jún 15 a tanév vége.... AZ még + 2 hónap


és ha vége a tanévnek jön a nyár amikor meg végképp semmi értelme berendelni bárkit és és arra is kell(ene ) szabi.

2020. márc. 15. 10:20
 6/24 anonim ***** válasza:
58%

A jelenlegi helyzetben az igazgató mondta ezt neki, igaz az egész éves szabi is kevés lesz lenne lehet sokáig tart.

De nyáron nekik nincs szünet ,hiszen akkor végzik el a renoválást, tisztasági festéseket stb.

2020. márc. 15. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
58%

Közvetítem amiket mondott nagybátyám

A Konyhasok is mennek mert ebéd lesz !! És érte lehet /kell menni mert jár az egy ingyenes ebéd gyerekenként.

Többi dolgozóról nincs infom.

2020. márc. 15. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
54%

Naaa, múltkor még iskolatitkár voltál.

Meg egyszer alapítványi iskola, aztán egyházi.

Ha már ennyit foglalkozol a kamuvilágoddal, legalább legyél következetes.

2020. márc. 15. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

'Ha már ennyit foglalkozol a kamuvilágoddal,"


Majd hétfőtől meglátod mekkora kamuvilág! Olyan kamuvilág lesz hogy a fal adja a másikat!


Sulik zárva, ovik-bölcsim zárva /zárnak, készül a plázazár, készül a tömegközlekedés "átszervezése" (tudjuk ez mit jelent)... majd lesz neked kamuvilág!

2020. márc. 15. 10:31
 10/24 anonim ***** válasza:
54%
Te vagy a kamu. Annyira átlátszó a stílusod.
2020. márc. 15. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!