Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Egyetemeken most leállás van...

Egyetemeken most leállás van vagy nincs? Levelezős vagyok és az óráim elvileg ugyanúgy vannak / lesznek?

Figyelt kérdés

Levelezős egyetemista vagyok, óráim csak péntek és szombaton vannak.

Amikor kijött múlt héten az egyetemek bezárása, akkor lefújták az arra a hétre szóló órákat.


De ahogy nézem csak azokat és az összes többi péntek szombatom maradt. Ezen a héten is lesznek órák (??? ha igaz az órarend....) péntek szombat reggeltől estig ahogy tervezve volt. És ez így van órarend szerint május közepéig....


A hírlevélben is az van hogy az összes óra és előadás lefújva márc 20-ig. És utána akkor lesznek már órák? Miközben épp Pest lezárását és a kijárási tilalmat pedzegetik?


Az egyetem tudtommal zárva, nem órákra de még a tanulmányira se lehet bemenni.

Miközben a másik hírlevél (dékáni aláírással) szerint márc 20 után idézem „ a munkavégzés a közalkalmazottak számára a szokott rendben zajlik“....


??


Valaki érti?


2020. márc. 18. 19:40
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Elvileg az összes egyetemnek kötelező távoktatás formájában folytatódni, ez alól a levelező sem kivétel, mivel nem lehet bemenni az egyetem épületébe.

Lehet küldenek majd még tájékoztatást róla.

2020. márc. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb egyetemen áttették a tavaszi szünetet erre a hétre (nyilván ez azt jelenti, hogy nincsenek órák). Pont azért, mert most fogják kitalálni, hogy mi legyen és mindenkit értesítenek majd róla. A közalkalmazottakra nem érvényes az egyetemek látogatását tiltó rendelet, egy kutató, tanár, asszisztens vagy akárki, aki egy egyetemen dolgozik ugyanúgy bejárhat és végezheti a munkáját, mint eddig, ha nem tudja/akarja otthonról csinálni. Pest lezárása pedig kamu hír volt, totál felesleges lenne, mert az országban mindenhol vannak fertőzöttek, nem csak Budapesten, kijárási tilalmat pedig egyelőre nem terveznek.
2020. márc. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!