Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ha bevezetik a kijárási...

Ha bevezetik a kijárási tilalmat, nem fogok tudni futni járni?

Figyelt kérdés
Budapesten, kertesházas övezetben szoktam futni, egy óránál kevesebb időtartamban. Szerintetek ez is tilos lesz, ha esetleg bevezetik a tilalmat?

2020. márc. 22. 15:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
20%
Valószínűleg ez nem lesz tilos, főleg hajnalban vagy este, amikor nincsenek az utcán. Meg aztán úgysem jut minden utcára rendőr. Ha tudsz úgy futni, hogy nem botlasz más emberbe, nem veszélyeztetsz senkit.
2020. márc. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
49%

Mi lenne, ha esetleg elolvasnál néhány külföldi hírt???


SEHOL nincs betiltva a sportolás, még Olaszországban sem.

Mire jó ez, hogy ötpercenként kiírtok egy kijárási tilalomról szóló ostoba kérdést??????

2020. márc. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
17%
De tudsz,majd ha megállítanak,azt mondod csak a boltba futsz le.
2020. márc. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
68%

Ha meg belebotlasz, és megbüntetnek, akkor meg legfeljebb kifizeted. Ha nincs nálad irat, akkor legfeljebb ülsz egy kicsit.


Pont azért vezették be sok helyen, mert a lakosság képtelen megülni a se..ggén a lakásban, és csak ide megy, csak oda megy, mert neki az fontos.

Nem, nem fontos. Az fontos, hogy ez a bolondéria minél előbb véget érjen. Minél tovább tart, annál nagyobb gazdasági kárt okoz.

A 2008-as tőzsdekrach hatásait kb. most sikerült kiheverni. Alig volt munkanélküli, erősödtek a fizetések, picit javult az életszínvonal.

12 év! Egy krach miatt!

Mire ezt kiheverjük, az egy újabb évtized. Ha addig nem jön semmi.

Hát kösz, de pont lesz.arom, hogy te futni akarsz. Mi meg enni akarunk, fedelet a fejünk fölé, meg fűteni télen. Ki a fas2om akarja, hogy még hónapokig álljanak a cégek??? Nem mindenkinek van 5-10 milliós tartalék.

2020. márc. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
24%

Nem tudom, de pl.: kőbányán az önkormányzatok megtiltották a street workoutos helyek használatát.


Szóval lehet majd lesz olyan idő, amikor futni sem tudsz, de nem hiszem hogy az mostanában lesz.

2020. márc. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
73%

Nem kellenek a hamis infók!

Ha kijárási tilalom lesz, nem hagyhatod el a lakóegységed, csak engedéllyel.


Nem bírod ki futás nélkül? Keress fel egy online pszichológust. Futás helyett megannyi mozgási lehetőség van otthon. Főleg ha kertesházban laksz!


Nincs még kijárási tilalom. És ha lesz tájékoztatni fognak.


Hitegetni és hamis infót terjeszteni neten ugyan úgy bűncselekmény.

2020. márc. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
3%
Dehogy nem, csak előfordulhat, hogy borsos áron veheted igénybe a futópályát! Titokban bíztam abban, hogy mostanában csak rájár a rúd az emberekre és nekem sincs szerencsém, - azért futok bele ennyi fogyatékosba, - de sajnos nem, itt ennyi fogyatékos él.
2020. márc. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
87%
#6 Olaszországban, ahol kijárási tilalom van, elmehetsz munkába, boltba, futni és kutyát sétáltatni!!! (egyedül)
2020. márc. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
68%

Hát ... Balázsékat hallgattam a Rádió 1-en és Spanyolországban élő magyarra beszéltek, aki azt mondta, hogy még az is korlátozva van, hogy hány percet lehetnek kint a kutyasétáltatás során.


Meg hogy megpróbálják sokan kijátszani a rendszert úgy hogy egy kutyát többen sétáltatnak egymás után. Így már memeket is csináltak, hogy a kutyák eddig soha sem sétáltak ilyen sokat.


Szóval ... ebből gondolom, hogy ott nem lehet kimenni futni.

2020. márc. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
24%

Úgy látszik országa válogatja, akkor nem tudunk a kérdezőnek válaszolni.

Úgy tudom, az olaszok is adják egymásnak a kutyát :D.

2020. márc. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!