Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Igaz, hogy végzősök többet...

Igaz, hogy végzősök többet lógnak? Nyilván nem ebben az időszakban, hanem általában

Figyelt kérdés
A nem érettségi tantárgyakról, és általánosságban.

2020. márc. 27. 16:30
 1/3 anonim ***** válasza:
75%

Én csak végzősként lógtam :)

Az volt az oka, hogynegyedikben nagy volt a tét, ha bármiből beszedtem volna egy rossz jegyet, akkor esetleg a felvételim múlt volna rajta. Úgyhogy párszor nem mentem be órára. De az osztálytársaim már évek óta azt csinálták, és sokkal durvábban nyomták.

2020. márc. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én olyan suliba jártam, ahol nem volt divat a lógás (max az a 3 nap, amit a szülő leigazolhat.), szóval a válaszom nem.
2020. márc. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség. Ebben az évben kell a legkevesebbet hiányozni, hogy fel tudj készüni az érettségire, a tanárok fel hivják a szülőket akik sokat hiányoznak. Nem is beszélve arrol hogy ha adott hiábyzás ki gyűlik nem mehetsz erettsegite. Ez a leghajtósabb év legnehezebb. Most van a legtöbb órám mint idáig volt.
2020. márc. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!