Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tegyek, kihasználnak?

Mit tegyek, kihasználnak?

Figyelt kérdés

Nem vagyok alapvetően túl jóban az osztálytársaimmal, nem találom meg velük a közös hangot.

Most, hogy távoktatás van 1-2 osztálytárs néha megtalál,hogy küldjek át nekik ezt-azt. Én is sokat dolgozok a feladatokkal, elegem van,hogy erre vagyok csak jó.

Mit tudok tenni? Ha nem küldöm el még jobban ki leszek rekesztve, ha elküldöm csak mérgelődök, mert ez az én munkám..



2020. márc. 30. 11:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Kérj érte egy ezrest.
2020. márc. 30. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

"Nem vagyok alapvetően túl jóban az osztálytársaimmal"


Ne légy csicska, ha nem haverkodnak veled akkor te sem küldj nekik semmit, oldják meg az ő bajuk.

2020. márc. 30. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Figyelmen kívül hagyod az üzeneteiket. Mintha nem láttad volna.
2020. márc. 30. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Apám falusi gyerekként került pesti elitgimnáziumba, csúfolták a tájszólása miatt, aztán kiderült, hogy mindnél okosabb. Mivel nem szépen bántak vele az elején, nem tett nekik szívességet, hanem pénzért írta meg a dolgozataikat. Ötöst öt forintért, négyeset négy forintért. Te se nyald a feneküket, ha szemetek veled. Annál hülyébbnek néznek.
2020. márc. 30. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne hagyd magadat kihasználni! Kérj pénzt a segítségnyújtásért vagy ignoráld őket!
2020. márc. 30. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Így se vagy velük jóban, tehát simán mondhatsz nekik nemet, nehogy már ezeknek akarj megfelelni.. Én se voltam jóban az osztálytársaim nagy részével, a hétköznapokban lenéztek, amikor kellett a segítségem, akkor simán rávágtam, hogy nem segítek, oldják meg. Senki nem fog jobban kedvelni attól, hogy elküldöd nekik a házidat, sőt, ne áltasd magad.
2020. márc. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
78%
Én még direkt rosszul oldanám meg nekik..
2020. ápr. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!