Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért vesznek semmibe?

Miért vesznek semmibe?

Figyelt kérdés

Tőlem már szinte elvárják, hogy én törődjek mindenkivel, az egész osztállyal. Ők a kisujjukat sem hajlandók mozdítani, miközben én szervezek mindent, én intézek mindent és cserében azt kapom, hogy kibeszélnek a hátam mögött. Mindig én állok ki az osztályért, én intézek minden közösségi ügyet.

És én??? Értem ki áll ki? Velem ki törődik?



2020. márc. 31. 11:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne csinálj akkor semmit.
2020. márc. 31. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azért mert megcsinálsz feladatokat, még lehet sok egyéb taszító személyiségjegyed. Illetve elmondom, az emberek tudnak gondoszak lenni. Ha nem akarsz valamit megtenni, akkor ne tedd. Kommunikálj, tárgyilagosan. Ha megfelelési kényszerből csinálod, amit csinálsz. akkor azzal foglalkozz, hogy ezt belátsd, megfejtsz, hogy miből ered, és felül tudj emelkedni rajta. A hisztériától meg mások kiszolgálásától még nem leszel vonzóbb személyiség.
2020. márc. 31. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én is hasonló cipőben járok, mint te. Az a legembertelenebb dolog a világon, ha valaki valaki kibeszél, okkal. Próbálj visszább venni dolgokból, amiket eddig te csináltál, dőlj hátra érezd magad kényelemben és várd meg, hogy az osztálytársaid is tegyenek valamit az osztályért, ne csak te tartsd fent az egyoldali osztályközösségedet. Vagy pedig kérdezd meg őket, hogy mi az oka annak, hogy kibeszélnek téged, együtt beszéljétek meg és térjetek közös útra. Ez is lehet egy nagyon jó megoldás a kibeszélés elkerülése érdekében.Vagy pedig keress másik iskolából, más tagozatról barátokat, akik remélhetőleg érettebbek és normálisak veled. Kitartást!!
2020. máj. 21. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ne csinálj semmit az osztályért. Mi is ilyenek voltunk a barátnőmmel, mindent mi intéztünk. Volt olyan év, ha nem szervezzük meg, nem megyünk osztálykirándulásra. Köszönet nem volt semmi, egyedül az oftől kaptunk dicséretet, meg ballagáskor egy plusz elismerést a közösségért végzett munkánkért. Sovány vigasz, mert az osztálytársak meg kb leszartak, meg szerintük puncsosok voltunk, pedig sok tanár volt, hogy miattunk adott haladékot egy-egy dolgozatra vagy feladatra.

Légy okosabb, mint mi, legyél önzőbb, ne foglalkozz a többiekkel. Aztán ha valaki szóvá teszi, akkor mondd el nyugodtan a problémádat.

2020. máj. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!