Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mennyi az esélye annak, hogy...

Mennyi az esélye annak, hogy elmaradnak az érettségik, vagy legalább el lesznek tolva?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy pontos infó nincs, de érdekel. Igaz engem annyira nem érint a téma, mivel én idén csak infóból fogok előrehozottan, szóval nem akkora para nekem így tizedikbe.


Szerintetek mi lesz?


2020. márc. 31. 19:27
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
Elmaradni 0, eltolódni 90-100
2020. márc. 31. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
60%
Nem fog szerintem elmaradni. A boltba is ugyan úgy elmész, a suliba is simáb beengedhetnek. Max figyelnek, hogy meglegyen a másfél méter távolság.
2020. márc. 31. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
El fog maradni
2020. márc. 31. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem szakaszokban megoldják. Lehet nem 1 féle érettségi sort fognak írni hanem többet körzetekre osztják az iskolákat és ez a körzet ekkor az a körzet pedig akkor írja meg.


Esetleg lehet egységesen egyszerűen eltolják viszont az egyetemi évet nem fogják erről hallottam azt hogy, ha eléred a ponthatárt ha nem elkezdheted és ott lesz egy szűrő vizsga amin vagy átmész vagy kibuksz.


A harmadig pedig mint Anglia: A 4 éves jegyeid alapján a tanár ajánl egy jegyet érettségidre.

2020. márc. 31. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Engem sem érint, de ne aggódjatok már! Senki nem tudja, hogy mi lesz, de bármi lesz, annyi biztos, hogy időben szólni fognak, nem az lesz, hogy "hááát még nem tudjuk mikor lesz.... Na jó srácok, kitaláltuk, holnap matek érettségi!". Készüljetek úgy, mintha a rendes időben lenne, aztán majd kiderül, csak pozitív meglepetés érhet, legalább többet készülhettek.
2020. ápr. 1. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!