Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Milyen az a tanár akit legjobb...

Milyen az a tanár akit legjobban utálsz?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 2. 08:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
67%
Büdös
2020. ápr. 2. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
igazságtalan, kivételezős (matek-fizika)
2020. ápr. 2. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Pofára osztályozós
2020. ápr. 2. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Az enyém kivetíti személyes problémáit és sérelmeit velem kapcsolatban az órára. Nem szólít fel, feleltetéskor olyanokat kérdez ami brutálisan nehéz. És ha valamit nem tudok, nem szólít föl mást, addig kínos csönd van amíg ki nem találom a megoldást. Így nem értek meg semmit

mert ha el is magyarázza nem értem, mert az előzőt amit nem értettem azt sem magyarázta el. Nem köszön nekem, hiába köszönök neki tisztelettel. Ez számomra pofátlanság. És megszégyenít ha alkalma adódik rá.

Másokkal pedig üngyürü büngyürü

2020. ápr. 2. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Órán nem tanít, hanem a tantárgyához nem kapcsolódó dolgokról beszélget, de időnként eszébe jut, hogy amúgy tanulnunk is kéne valamit és akkor olyan dolgozatot írat/házit ad vagy úgy feleltet, mintha végig tanított volna.

Emellett néha elég bántó a humora, én volt, hogy egy "vicces" beszólása miatt hetekig féltem bemenni az órájára, nehogy megint hasonló módon szóljon be. (Jó, én viszonylag érzékeny vagyok ilyen szempontból, de szerintem azért a többieknek sem esik jól, ha nekik szól be)

2020. ápr. 2. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
70%
Már nem vagyok diák, de azt hiszem azok a tanárok okozták a legtöbb bosszúságot, (általános iskolától egyetemig), akiken látszott hogy irányítás mániásak, akarnokok, arrogánsan és görcsösen követelik meg a tiszteletet, ami szerintük jár nekik. Legtöbb esetben ez együtt járt azzal, hogy tanítani nem tudtak értelmesen (ha értettek is a szakmájukhoz és a tárgyhoz amit tanítottak, nem tudták átadni ) és borzasztóan lekezelően bántak a diákkal.
2020. ápr. 2. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
43%
Lekicsinylő, előítéletes, fel van fújva az egója, mert ő gimnáziumban tanít, akaratos, nem veszi figyelembe esetleg mi kellemetlen a diákok számára, agresszív, mindenbe bele kell vonni Istent (állami suli), elmaradott.
2020. ápr. 2. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
84%

A #6-ossal egyetértek, de azt a fontos tulajdonságot még hozzátenném, hogy emellett BUTÁK. Beszűkült látáskörűek, tájékozatlanok, fejlődésre minimális motivációjuk sincs, elvakultak akár egy vallás, akár a politikai nézeteik irányában, másról nem is akarnak még csak hallani sem. Ha egy diák szóba hoz bármi mást a témával kapcsolatban azon a két mondaton kívül, ami a tankönyvben van róla, mert személy szerint érdekli a téma és utánanézett vagy olvasott róla egy könyvet, akkor ha olyan információt is tud az adott dologról, amit a tanár nem ismert, akkor le van oltva, meg van szégyenítve, ki van röhögve, el van bagatellizálva az egyébként dicséretre méltó érdeklődése azzal, hogy az nem fontos, vagy nem is úgy van, elég ha a tankönyvet megtanuljátok.

Sajnos érdeklődő, sok könyvet olvasó gyerekként pokollá tették az általános iskolai éveimet azok a tanárok, akik szerint nem is létezik, amit ők nem tudnak. Szerencsére középiskolában, de főleg egyetemen már kifejezetten értékelik, ha valaki érdeklődő, nem csak gondolkodás nélkül befogadja és vizsgán szóról szóra visszaadja, amit mondanak neki órákon.

2020. ápr. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
47%
azok az emberek, akik nem azért vannak ott az egyetemeken, mert ők tanítani akarnak, hanem mert annyira nagyra vannak az elegáns kis nyomtatott színes lapocskáikkal, amiket diplomának becéznek és állítólag jók valamire, hogy inkább ki se mennek a való életbe dolgozni, mert az ugye nem tetszik nekik, inkább ilyen egyetemi tanárok meg professzorok lesznek, egész nap a sggüket növesztik a székükben, és kapnak érte egy kazal pénzt.
2020. ápr. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
43%
#9 Ha ilyen fa$za dolog egyetemi tanárnak lenni, te miért nem ott ülsz, és növeszted a segged egy csomó pénzt kaszálva? (ja, várjunk... minden értelmes ember elhúz az oktatásból...)
2020. ápr. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!