Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit csináljak, ha az osztálytá...

Mit csináljak, ha az osztálytársaim mindent tőlem kérnek el?

Figyelt kérdés
Mindíg elkérik a feladatok megoldásait, amivel még annyira baj se lenne, viszont pár hete már olyanokat kérnek, hogy küldjem át nekik azt a feladatot, amit csak le kell másolni a pdf-ről amit a tanár feltöltött.. (nem tudom, miben más a füzetem, mint ami a krétában van). Meg volt többször arra is példa, hogy elkérték a feladatot, mondtam, hogy nekem nincs meg, erre írták, hogy akkor kérjem el valakitől ÉN. Meg egyik osztálytársamnak nem működött a gépe, és csak ott lehet krétán házit visszaküldeni, aztán rám írt, hogy mit csináljon. Én meg mondtam, hogy kérje el a tanár email címet aztán küldje el ott, vagy szóljon az osztályfőnöknek. Erre azt akarta, hogy én szóljak neki.. Meg tőlem kérik el a classroom kódokat, mikor pontosan tudják, hogy bent vannak az osztály facebook csoportjában mind, de azért nekem kell keresgélni.. Ja és ezeket nem szoktam általában megcsinálni nekik, csak már idegesít, hogy minden nap ilyen hülyeségekkel zaklatnak. Szerintetek mit csináljak?
2020. ápr. 3. 13:32
 1/3 anonim ***** válasza:
78%
Tanulj meg sz@rni... Lesz@rni.
2020. ápr. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
75%
Ki kell mondani, hogy NEM, de egy kicsit erélyesen.
2020. ápr. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
66%

Remelem nem fenyegetnek tettlegességgel, mert ha igen azonnal szólj szülőnek, felnőttnek, tanárnak stb. Az egész későbbi felnőtt életedre rányomhatja a bélyegét ha piszkálnak esetleg.

de a témához. Én azt csinálnám, hogy aha, ja persze, ok. Aztán persze nem csinalnám meg amit kértek nyilván, és ha kérdőre vonnak akkor, huuuuuuú bocsi elfelejtettem, vagy közbe jött valami és ilyesmiket felváltva. Az ilyen emberkéknek büntetés kell, mert csak abból tanulnak. Ha csak simán elutasítod a kérésüket, akkor marad nekik remény hogy hátha még is meg csinálod. De ha jól megszívják veled, mert feledékeny és megbízhatatlan vagy? Akkor csak elkerülnek:) csak annak segíts aki rászorul a segítségre valóban és annak akinek te szeretnél. De ne hagyd magad becsicskáztatni.

2020. ápr. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!