Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ti bántalmaztátok volt osztály...

Ti bántalmaztátok volt osztálytársatokat utána később bűntudatotok lett?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 5. 17:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem és nem. Engem bántottak inkább, de szerencsére azóta megtanultam magam megvédeni és rég nem járok már oda.
2020. ápr. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2020. ápr. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
55%
Akkor jó érzes volt, kielégített, megnevettetett aztán annyi. Nem nagyon foglalkoztam ezekkel utána.
2020. ápr. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én voltam bántalmazó, és bántalmazott is. Igazából mindkettő helyzetet meg tudom érteni. Sokszor ezek mögött nincsenek nagy dolgok. Persze ismertem tényleg gonosz gyereket is, de azt aztán biztos, h később sem hatódik meg miatta.
2020. ápr. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen és igen. Többször is. Aztán megfordult a kocka. 😂
2020. ápr. 6. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Igen, az álltalános iskola vége felé, csak remélni tudom hogy ő elfelejtette és megbocsátotta. Valahogy évekig nem is jutott eszembe (Amerikában él és nem találkozunk) utána valahogy néhány éve bevillant és az óta évente többször eszembe jut, kicsit olyan mint egy rémálom, el sem akarom hinni..szinte kísért és számomra olyan fájdalom mint egy igaz nagy szerelemmel való szakítás.. nagyon szégyellem magam..

35F

2020. ápr. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!