Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Rohadt mérges ránk a tanárnő,...

Rohadt mérges ránk a tanárnő, szégyenkezik, mit tegyünk?

Figyelt kérdés
Egyetemitsák vagyunk, 4. féléves, mérnökinformatikusok. Van egy szabadon választható tárgy, amit muszáj volt felvennünk és nem sok köze van az informatikához. Alapjáraton az ország leggagyibb egyeteme, itt senki sem tanul, MINDENKi kivétel nélkül puskázik. Ugye most online oktatás van és kaptunk 2 hete egy zh-t, hogy csináljuk meg. Mindenki kivétel nélkül ctr c és ctrl v a zh. MIndenkinek egyes lett, mert a tanárnő ezt nem fogadta el. Mérges ránk és szégyenkezik miattunk. Hát bammeg mit várt? Hogy majd mindenki jófiú lesz. Hát nem! És majd ha visszamegyünk és újraírjuk úgy is puskázni fogunk majd megint. Meg tudjuk oldani, eddig mindig megoldottuk. De rosszul érzi magát miattunk a tanci. Szeretnénk azért mégiscsak valami bocsánatot kérni tőle. Ti mit tennétek ebben a helyzetben?

2020. ápr. 7. 21:26
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
100%
Megírnám puskázás nélkül...:)
2020. ápr. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
100%
melyik egyetem amúgy?
2020. ápr. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 A kérdező kommentje:
Dunaújváros :) nem fogjuk megírni puskázás nélkül, csak egy tölteléktárgy, biztos nem fogunk feleslegesen tanulni ilyen marhaságokat.
2020. ápr. 7. 21:30
 4/38 anonim ***** válasza:
94%

Te csalsz orrba-szájba, vegyél már vissza. Ne neked álljon már feljebb!

Mellesleg lehet, hogy most ezzel a tanárral megszívtátok, és nem mentek át addig, amíg meg nem tanuljátok, ha tetszik a tárgy, ha nem. Ez van. Lehetőleg ne a jogaiddal gyere most, miközben te csalsz.

Ja és nem a puskázással van bajom, hanem azokkal a lúzerekkel, akik nem bírják tisztességesen elfogadni, ha lebuknak.

2020. ápr. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
100%

Mit tennék? Mivel pocsékul puskázok, megírnám anélkül, de ha tudnék puskázni is átfogalmaznám, nem szimplán lemásolnám.


Megértem, hogy töltelék, semmi szükség nem lesz ezekre, de te is érts meg azt, hogy nem ő kérte, hogy járjatok az órájára. Neki az a dolga, hogy tanítson, hogy puska nélkül tudjátok, ha meg rájön, akkor bizony egyes.


"Hát bammeg mit várt?"

Azért vegyél vissza magadból. Az ahogy írsz, undorító.


Felesleges bocsánatot kérned, ha ezeket gondolod, mert nem szívből jön. Ha tényleg sajnálnád, megtanulnád valamennyire, még úgyis, hogy semmi szükséged nem lesz rá, ha meg nem, akkor viselni kell következményét.

2020. ápr. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
95%
Fuuuu hallod, hogy neked mekkora pofád van :D neked is szégyenkezni kellene, hogy “az ország leggagyibb egyetemét” is csak puskázással tudod csinálni.
2020. ápr. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
95%
Te? Egyetemista? 9 éves ravasz kisfiu erkölccsel? SZÉGYEN!!!
2020. ápr. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg hulladék hely, ahová ilyeneket felvesznek.
2020. ápr. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 A kérdező kommentje:
A leggagyibb egyetem is egyetem, ez sem annyira iszonyatkönnyű. Főleg hogy 0 előzménytudással jöttem informatikusnak, nem is nagyon érdekel de mivel més méginkább nem érdekel, idejöttem. És sokan mások is emiatt vannak itt, egy BME-n már első nap elvéreztünk volna. Itt mindenki csal és nagyon sok tanár hozzászokott már. Így most hogy online vannak a zh-k, eddig ezen kívül mindenből szín ötös mindenki, mert minden tárgyból ctrl c és ctrl v, pedig senki sem szólt miatta érdekes módon rajta kívül. De legyen, visszaveszek az arcomból, akkor nem kérünk bocsánatot, majd valahogy elkezdünk tanulni. Eddig ilyet nem nagyon csináltunk itt, fura lesz.
2020. ápr. 7. 21:48
 10/38 anonim ***** válasza:
88%
Ha a leggagyibb egyetemen egy minimum szintet nem tudsz össze hozni poskázás nélkül az szerintem csak a te képességeidet minősíti.
2020. ápr. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!