Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ti ha kihagytok egy online...

Ti ha kihagytok egy online órát akkor azért igazolatlan óra jár?

Figyelt kérdés

Ma lett volna még az első online órám 8-kor de bealudtam véletlenül.

Egyelőre nem kaptam érte semmit (bár ez még változhat)... érdekelne, hogy azoknál akiknél előfordul online oktatás webkamerán keresztül, szoktak e igazolatlant kapni ennek elmulasztása esetén.



2020. ápr. 8. 15:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%
Ha nem tudod igazolni, akkor elvileg igazolatlan.
2020. ápr. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk úgy van, hogyha egyszer-kétszer nem jelensz meg, azt elnézik.

Viszont ha rendszeressé válik, akkor először felveszik a kapcsolatot a szülőkkel.

2020. ápr. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
72%
Azt mondod, hogy rossz volt a net. Nem ellenőrizhető, nem büntethető.
2020. ápr. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
100%
Nálunk nincsenek órák vagy csak ilyen külön beszélgetések vannak és ha nem jó az időpont akkor szolhatsz és át rakják
2020. ápr. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
12%
#3 ellenőrizhető, a szolgáltató logol mindent :)
2020. ápr. 9. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk nem. Mondjuk alapból eddig csak 2 német s egy biosz óránk volt. A 2. németen 5-en voltunk a tanárnővel együtt. :D
2020. ápr. 10. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
88%
Nálunk csak két tanár tart órát így, Zoom-os kereten belül. Egyiknél heti egy, másiknál heti egy vagy kettő alkalom, de senki sem tart létszám ellenőrzést. Megköszönik a részvételt és mondják, hogy meglepően sokan vagyunk és kb ennyi.. Nálunk nincs következménye, ha nem jelenünk meg, de én még egy órát sem hagytam ki.
2020. ápr. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Egy alkalomért nem lehet gond, max írsz a tanárnak egy email-t, hogy sajnálod, hogy lemaradtál, próbáltál becsatlakozni, de nem engedett vagy a laptopod nem kapcsolódott a netre egész délelőtt, aztán, ha valami gond lenne, úgyis megírja válasz üzenetben, ha nem, akkor meg visszaírja, hogy okkk. Egy tanárnak van egy csomó diákja, szerintem nem fogja azért Scherlock Holmes-t felbérelni, hogy valaki mulasztott egy órát és nem kezdi el a UPC-t hivogatni, hogy Gipsz Jakab lakásán 2020 április akárhányadikán 08:00 és 08:45 között volt e Internet.


De, ahogy írták mások, ha egy órán se jelensz meg, akkor lehet felhívja a tanár a szüleidet vagy Tőled megkérdezi egy üzenetben vagy email-nen, hogy mi történik, nincs meg hozzá az eszközöd, hogy online tanulj vagy Internet nincs hozzá (mondjuk erről tudna, ha így lenne, de úgy gondolhatja, hogy hátha azóta változtak a dolgok) vagy csak egyszerűen nincs kedved becsatlakozni az órákra.

2020. ápr. 12. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Elvileg igen

Gyakorlatilag nem....

2020. ápr. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Engem felhívott a kedves ofőm hogy csatlakozzak de nem írt be semmit.....
2020. ápr. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!