Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mióta távoktatás folyik,...

Mióta távoktatás folyik, azóta ti se ültök le tanulni rendesen?

Figyelt kérdés

Én azt vettem észre magamon, hogy mióta távoktatás van nagyon ellustultam. Kezdjük ott, hogy én alapból egy lustább személyiség vagyok, de azért ezelőtt a dolgozatokra mindig tanultam és hoztam a tőlem elvárható szintet. Most azonban, hogy távoktatás zajlik, abszolút mindent eldobtam és semmit nem tanulok. Amit kérnek házi feladatot azokat megcsinálom, de ezen kívül semmire nem vagyok hajlandó. Tehát nem vettem kézbe a törikönyvet vagy a bioszkönyvet, hanem ha dolgozat van azt is kipuskázom inkább. Főleg így, hogy a jövő teljesen kilátástalan.


Ezzel csak én vagyok így vagy ezt más is észre vette magán, hogy elkényelmesedett a jelenlegi helyzetbe?



2020. ápr. 14. 22:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, sajnos én is így vagyok. Lustaság is, tavaszi fáradtság is, meg alapból félek is egy kicsit a vírustól és emiatt kevesebb az erőm.
2020. ápr. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
33%
Hát elég buta vagy. Kilátástalan, ugyanmár. Szeptembertől ugyanúgy lesz iskola, hidd el, hiányozni fognak azok az anyagrészek, amiket most az állítólagos kilátástalanság miatt nem tanultál meg.
2020. ápr. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Barackoshányás ***** válasza:
91%
Nem tudom rávenni magam, hogy normálisan tanuljak... Korábban sem ment, úgyhogy sose tanultam a dogákra, most sem. Annyi jobb dolgot lehet csinálni- délig aludni, sorozatot nézni (ti tudtátok, hogy ennyi jó sorozat van?:O), értelmetlen játékokat játszani a telefonon. Kéne egy kis motiváció, hogy leüljek a seggemre legalább az írásbeliket megcsinálni
2020. ápr. 14. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
#3 Én is most döbbentem rá mennyi jó sorozat van :D
2020. ápr. 14. 23:12
 5/6 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok sajnos.. mondjuk én estire járok, vagyis inkább ilyen levelező szerű, péntek délután, szombat egész nap jártam eddig suliba, OKJ, de amíg normálisan kellett menni, addig munka után is simán leültem tanulni. Most ugyanúgy dolgozom, több a szabadidőm, mert rövidebb a munkaidő, mégsem ülök le tanulni. Inkább tornázok, főzök.. stb.. nem tudom, hogy ez miért van. :/


26N

2020. ápr. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én dolgozok, de én is így vagyok. Home office-ban letolom a műszakot, azon kívül fekszem, sorozatot nézek, pihenek. Szerintem annyi van, hogy túl pörgős volt az életem és a testem most piheni ki a fáradalmakat. Nézem a sok embert hogy így újítja fel a hátsókertet, úgy takarítja ki a lakást, nekem nincs energiám.
2020. ápr. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!