Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Némelyik tanár vérszemet...

Némelyik tanár vérszemet kapott? Ti mit tapasztaltok?

Figyelt kérdés

Több olyan tanár is van aki most ebben az online oktatásban éli ki magat, mert az órákon élőben nemtud fegyelmezni és alig haladnak valamit...

Most meg kiküldi a temérdek anyagot ...gondolom édes a bosszú neki.

Pl. 4 oldalt kell megoldani ....plusz a házi feladat.

Amikor valós iskolai óra volt,mutatta a gyerek mindig egy -max kettő oldalt oldottak meg. Akkor most mitől lett a duplája ? Mert nem a tananyag változott meg.....

És mindenképpen írom:Tisztelet a kivételnek ,vannak nagyon rendes és empatikus pedagógusok is!!


2020. ápr. 17. 11:08
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
89%
Nálunk is volt ilyen, írtam egy normális, udvarias mailt az igazgatónőnek, következő hétre normalizálódott.
2020. ápr. 17. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
23%

NEm értem, mi a bajod!


Egyrészt az anyagot meg kell tanulni (semmiféle empátia nem indokolja, hogy a gyerekek ne csináljanak semit egész nap), másrészt eleve jóval több idöd van, akkor azt értelmes dologra használd.

A négy oldal neveségesen kevés, ennek duplája is böven beleférne naponta.

2020. ápr. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:

Nem diákként írok hanem szülőként,és nem egyáltalán nincs több időm rá, mert dolgozom. Egyedül azért nem olyan hatékonyan megy neki.

Hanem,hogy miért más a követelmény mint amikor iskolai órák voltak??



Első köszönöm lehet írok majd neki. Először abba is belekötöttek miért későn küldtem vissza ...basszus mert dolgoztam,nem fogom miattuk kirúgatni magam.

2020. ápr. 17. 11:20
 4/27 anonim ***** válasza:
82%

#2

De tantárgyanként van ennyi, úgyhogy oké hogy a duplája is beleférne, de a 6-7-szeresét kell megcsinálni. Úgy, hogy a szülők dolgoznak, csak a gyerek van otthon egész nap.

2020. ápr. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Igen ez egy tantàrgy. Egy rokon nagylány vigyáz rá és a saját kisebb testvérére is,mert bármilyen hihetetlen dolgoznak a szülők. Munka után oda megyek érte és úgy tudunk a leckéhez kezdeni.
2020. ápr. 17. 11:24
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is nagyon sok van. Ennyit nem csináltak az iskolában még házi feladattal együtt sem. Én lányom 3.osztalyos
2020. ápr. 17. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
88%
8-10 órákat ülnek a gyerekek a gép előtt naponta. Tudom, hogy ez most rendkívüli állapot, de rendben van ez így?
2020. ápr. 17. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Sok ilyen tapasztalat van de nem mernek szólni. Én mostmár fogok szólni az igazgatónak,ne ebben éljek ki magukat nem mindenki van otthon 0-24ben a gyerekkel.
2020. ápr. 17. 11:32
 9/27 anonim ***** válasza:
0%
Szülő nem vagyok, pedagógus van a közeli családban, rá nem panaszkodnak.
2020. ápr. 17. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Igen én irtam is tisztelet a kivételnek.Mi két ilyet is kifogtunk az egyik meg az osztályfőnöke pont.
2020. ápr. 17. 11:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!