Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Na mit szóltok hogy mégse...

Na mit szóltok hogy mégse olyan biztos a május 4-i érettségi? Maruzsa tegnapi bejelentése

Figyelt kérdés

[link]

Maruzsa Zoltán: ha szükséges, "mozgatják" az érettségi időpontját


Érettségi lesz, a kormány kijelölte a vizsgák időpontját, de ha a járványügyi szempontok indokolják, annak "mozgatásáról" a szükséges döntést meghozza a kabinet - erről Maruzsa Zoltán köznevelési államtitkár beszélt a kormany.hu oldalon közzétett videóban.



FŐ A HATÁROZOTTSÁG ELVTÁRSAK!


2020. ápr. 21. 08:58
1 2 3
 1/29 A kérdező kommentje:
Végülis hova siessünk a döntéssel igaz-e... május 4 még messze, és május 3. éjfélkor is elég. Igaz-e?
2020. ápr. 21. 09:03
 2/29 anonim ***** válasza:
86%

Figyelj, én idén érettségizek, nem tudom te is, de azzal, hogy naponta kiteszel egy nagyon provokatív stílusban kiírt kérdést, senkivel nem segítesz, csak hergeled az embereket. Fejezd be.

Bármi történhet, senkinek nincs lehetősége látni a jövőt.

2020. ápr. 21. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:

"Bármi történhet"


Na én azért tudok olyat ami biztosan nem történhet meg. Pl az hogy egy narancsosnak egy szava is ér bármit is. Na az biztos nem lesz...

2020. ápr. 21. 09:08
 4/29 A kérdező kommentje:

Meg az is milyen (Darwin díj) hogy bejelentik május 4 érettségi. Mégis.

Majd 1 napra rá: jaaaa május 3 a tetőzés..... jaaaa


Na 2 napos csönd.... és jön a bejelentés hogy "mozgatható" az érettségi....



EZ IGEN! ERRE MÉG REJTŐ IS CSETTINTENE!

2020. ápr. 21. 09:09
 5/29 anonim ***** válasza:
70%
Ember, inkább húzz a pokolba tanulni. Hidd el, mindenkinek jobb lesz
2020. ápr. 21. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
Kösz, az érettségit én már 12 éve letettem.
2020. ápr. 21. 09:14
 7/29 anonim ***** válasza:
61%

Akkor az aggódást hagyd azoknak, akiknek tényleg fontos és ne itt dühöngj állandóan.

Igen, rossz a helyzet, de te csak rontasz rajta.

2020. ápr. 21. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
88%
Azért érdekes tényleg hogy Orbán elmondta meg Müller hogy pont azokra a napokra várják a járvány "tetőzését" de azért érettségit tartanának...Ez olyan mintha Budapest ostromakor (II.vh) a Dunán-kajak kenu versenyt tartottak volna.
2020. ápr. 21. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:

"Akkor neked nem hót mindegy hogy lesz-e meg mikor lesz? Pofám leszakad..."


Nagyon nem, mert noha nem érettségizek, de a másik oldalon állva érettségiztetek.

2020. ápr. 21. 09:18
 10/29 A kérdező kommentje:

"Azért érdekes tényleg hogy Orbán elmondta meg Müller hogy pont azokra a napokra várják a járvány "tetőzését" "


Hát így van! Darwin díj! Mikor tetőzik? Május 3. Mikor lesz az érettségi? Május 4.


Hát világos. Másképp nem is lehetne.

2020. ápr. 21. 09:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!