Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit szóltok hogy jövő hét...

Mit szóltok hogy jövő hét szerdán még napirenden lesz az országgyűlés előtt az érettségi halasztása?

Figyelt kérdés

Ez nem azt jelenti feltétlen hogy halasztanak hanem azt hogy egyáltalán megfontolásra kerül és akár halaszthatnak is?

És mindezt az érettségi előtt pár nappal?

És ha NETÁN halasztanak, akkor azt mégis mikor jelentenék majd be? Érettségi mínusz 2 nappal?


2020. ápr. 24. 12:47
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
68%
Jhaj, azok az alapítványi iskolás takarítók...
2020. ápr. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

"Nem döntött a kormány a szerdai ülésén az érettségi vizsgák elhalasztásáról – kormányzati források azt mondták az atv.hu-nak, hogy a kérdés nem is volt napirenden és legfeljebb a jövő heti kormányülésen foglalkoznak a vizsgák kapcsán a május 4-i időponttal.


Maruzsa Zoltán köznevelési államtitkár a kormany.hu oldalon hétfőn közzétett videójában arról beszélt, hogy ha a járványügyi szempontok indokolják, annak "mozgatásáról" a szükséges döntést meghozza a kabinet."



[link]


Ha ápr 22 + jövő hét = akkor az érettségi előtt pár nappal még erről döntenek? És ha halasztanak mondjuk jövő hét csüt, azt mikor jelentik be?

Akkor marad 3 nap....


???

2020. ápr. 24. 12:57
 3/23 A kérdező kommentje:
A kérdés az összes hazai középiskolára vonatkozik....
2020. ápr. 24. 13:01
 4/23 anonim ***** válasza:
61%
Pont nem érdekel, mert tele a hócipőm az érettségis kérdésekkel.
2020. ápr. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
64%

Egyszer Gyulay Zsolt nyilatkozta a hazai Forma 1-es futamról, ők úgy készülnek rá, mint ha biztos lenne, hogy megszervezik(nem szószerint így mondta, de ez volt a lényege). Aki szeretne tovább tanulni, most le akarja tudni az is készüljön úgy, mintha biztos lenne a május 4-i kezdés. Nyílván nem aznap reggel szólnak, hogy elmarad, mikor a diákok nagyja már úton vannak, hanem egy nappal előtte.

Nálunk az egyetemen március 13-án lett volna egy gyakorlat, előző este írtam a dékánnak mi van, azt válaszolta rólunk nincs döntés menjünk. Korán lefeküdtem, nem láttam, hogy majdnem éjfélkor küldte az üzenetet, hogy határozatlan időre fel van függesztve minden gyakorlat. Hajnalban keltem, még időben értesítettem a szaktársaimat, hogy ne induljon el senki (van akinek 100 km-t kellett volna utaznia, mert addigra el kellett mennünk a koliból). Visszaaludtam, majd 8.30 fele jött egy újabb üzenet a TO-ról (mikor már fél órája ment volna a gyakszi), ugyanarról, amit írt nekem a dékán. Nos, ha nem írok a dékánnak, akkor leutaztunk volna halál feleslegesen (és ismerve a gyakhelyet és az egyetemet) még minket csesztek volna le, hogy minek mentünk le...

Mi kivártunk az utolsó percig, titeket legalább "időben" fognak tájékoztatni, nem előtte 2 órával.

2020. ápr. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Semmit. És Te?
2020. ápr. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

""nyílván nem aznap reggel szólnak, hogy elmarad, mikor a diákok nagyja már úton vannak, hanem egy nappal előtte.“


így van, és milyen korrekt ez ugye? Majd május 3. éjfél előtt 5 perccel.

De mondok még jobbat majd május 4. reggel 6 óra Kossuth Rádióban bemondják hogy kedves diák felkeltél már? Na feküdj csak vissza, elmarad a buli.

Így a jó, így a korrekt....


Az utolsó percig halogatni rágózni!! Persze. Mert annyi de annyi minden változik majd május 2-3ról 4re virradóra ... meg kell azt a döntést fontolni.

"

2020. ápr. 24. 14:27
 8/23 anonim ***** válasza:
Te mit szólsz hozzá, kérdező?
2020. ápr. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Tanulj. Mit kell állandóan vergődni ezen az időponton? Most kezdenél el tanulni, vagy mi a bajod? Ez az állandó rinyálás...
2020. ápr. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

"Tanulj. Mit kell állandóan vergődni ezen az időponton?"


Na most újra elmondom én ezt a kérdést nem vizsgára VÁRÓKÉNT teszem fel... újra és újra.

Én kösz már 12 éve túlvagyok rajta.

2020. ápr. 24. 15:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!