Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Nektek hogy tetszik, hogy nem...

Nektek hogy tetszik, hogy nem kell iskolába járni, kert digitális oktatás van? Szeretnétek iskolába járni?

Figyelt kérdés

2020. máj. 3. 09:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
76%
Már nem vagyok iskolás, de nekem jobb lenne így.
2020. máj. 3. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
87%
Nekem jobban tetszik mivel így nem kell korán kelnem és a buszozással szenvednem.Jóval kényelmesebb.De azt unom már hogy folyton itthon kell ülnöm.
2020. máj. 3. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
97%
Egyetemistaként nekem egyáltalán nem tetszik.
2020. máj. 3. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
90%
Én is egyetemista vagyok, én is gyűlölöm. Remélem nem sokáig marad már így, gondolom nem sokan szeretnének olyan orvosokhoz járni a jövőben, akik a fél egyetemet otthonról végezték.
2020. máj. 3. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
A korán kelést és a napi 8 órát leszámitva nekem hiányzik az iskola, de leginkább az osztálytársak, a megszokott mindennap és a sok ökörködés :D. Hiányzik a pár jó fej, általában szakmai tanár és szerencsére jó az osztályközösség is. Én már várom, hogy találkozhassak az osztálytársaimmal, igaz, ez a kis pihenés és lassítás sem rossz, de hiányzik a járvány előtti kb. egy év, főleg mert épp ekkor sikerült rendbe szednem magamat.
2020. máj. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszik. Legalább nem tudnak megverni mindennap. És nem veszik el a kajám.
2020. máj. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
95%
Miután az oktatóink magasról szarnak ránk, ezért jó lenne a személyes jelenlét. Gyakorlatilag azóta 2 tanár tartott órát, a többiek felbaxták elearningre az előadásvázlatokat, és ennyi. Se egy követelmény, se egy semmi, és mindjárt vizsgaidőszak 🤷‍♂️
2020. máj. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Jaa, és közben tejeljük a tandíjat...
2020. máj. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Így is kell tandíjat fizetni? Na ez azért durva.
2020. máj. 3. 20:35
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Kell fizetni. Én államin vagyok, de már csak egy félévem maradt, terep- meg laborgyakorlatokat, meg kutatómunkát (főleg a külföldit) nem lehet az otthoni szobából elvégezni, ezért én is csúszom két félévet és még sokan, mert idén már nem tudjuk ezeket teljesíteni, de ősszel se tudják megtartani több okból kifolyólag, s most az van, hogy jövőre újra fel kell venni, így mi is fizethetünk 700 ezres tandíjat jövő tavasszal, mert önhibánkon kívül kicsúszunk abból az időből, amit egy szakon államival el lehet tölteni. Nem látok rá semmi esélyt, hogy ezt nekünk elengednék.


És igen, én is rühellem ezt a távoktatást, nekünk két oktatónk van összesen, aki Skype-on rendesen leadja az órát, még úgy is, hogy 3-4-en hallgatjuk csak. A többi majd felteszi az anyagot a szorgalmi utolsó napjaiban. Egyetemen ez nem olyan jó buli, mint gimiben, ahol van egy tankönyv, és azt kell megtanulni. Örülök, ha egy-két oktató a féléves anyagot nem vizsga előtt 3 nappal teszi fel, mert valaki azóta is csak türelmet kér, hogy majd ha lesz ideje... És akkor még benne annyi, hogy a kurzusmail végére odaírja, hogy reméli, már elkezdtünk a vizsgára készülni. Persze, abból a két diasorból, amit még élőben leadott, abból tudunk tanulni egyelőre.

2020. máj. 4. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!