Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Volt olyan, hogy órán vagy...

Volt olyan, hogy órán vagy szünetben kellemetlen helyzetbe kerültetek egy véletlen szellentés vagy hangos gyomorkorgás miatt? Ha igen, mi volt a következménye?

Figyelt kérdés
A gyerekek hamar elfelejtették vagy egy ideig csúfolódtak? Ha az utóbbi, hogyan kerültetek ki a figyelem középpontjából?

2020. máj. 3. 18:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Gyomorkorgás volt óra alatt, de hála istennek nem tett senki megjegyzést vagy talán csak annyira volt hangos, hogy kizárólag a körülöttem ülők hallották.
2020. máj. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálam utolsó óra volt,így éhes voltam.Szerencsére csak a padtársam hallotta,ő meg csak megkérdezte,hogy éhes vagyok-e.Kissé kínosan éreztem magam és bocsánatot kértem,hogy zavartam ezzel.(páros munka közepén voltunk.),de nem piszkált,miatta.
2020. máj. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Rakott krumplit ettem előző nap és a lecsókolbásztól, tojástól nagyon gáztermelésem lett.

Egész magyarórán fingottam halkan, de nagyon büdös volt, kb. 7-szor.

szerencsére az előttem ülő srácra fogták, mert ő már korábban (előző tanévben) fingott párszor hangosan.

Mindenki ki volt akadva rá, mert nagyon büdös volt.

2020. máj. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Tíz évesen, fingás órán. Nem volt szándékos, előző nap olyat ettem, amitől kellett. Nem volt büdös, csak hangos, de mindenki rögött, és egy ideig büdösbogárnak meg varacskos disznónak hívtak. Nem igazán örültem neki.

Én akkor kerültem ki a figyelem középpontjából, amikor nyolcadikban elballagtunk. Mindig találtak valamit, ami miatt engem szívatni lehetett.

2020. máj. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Velem ilyen ugyan nem történt, de egy volt osztálytársam tüsszentett órán amit egy jó hangos szellentés követett. Röhögtünk egy jót rajta (még ő is saját magán) aztán elfelejtettük.
2022. aug. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én általános iskola hetedikben egy csomószor fingottam órán, amiért csúfoltak is. Visszagondolva biztosan lehetett valami emésztőrendszeri problémám, amitől sok lehetett a bélgáz. Egyszer olyan büdős lett a puki, hogy szellőztetni kellett óra közben, mert majdnem elájultak a csajok. Szóval nagyon sok kellemetlenségem volt belőle anno
ápr. 13. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!