Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Más országokban ciki iskolában...

Más országokban ciki iskolában wc-zni?

Figyelt kérdés
Tegnap beszéltem egy régi barátommal aki amerikában él. És szóba jött az iskolai wc használata. És azt mondta hogy ott nem cikizik vagy szivatják aki wc-zik. Itthon nagyon tabu téma mert aki iskolában nagywc-zik azt ezzel szivatják napokon átt. Akár általános iskola akár gimi. Ez tényleg így van?

2020. máj. 8. 13:29
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
Nem tudom, hova járhattál, de nálunk soha senkit nem szóltak meg amiatt, hogy az iskolában nagy WC-zik.
2020. máj. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%
Dettó, nálunk sem csináltak nagy ügyet belőle, sőt nem is tudtuk, hogy valaki éppen"nagywc-zett" vagy sem:')
2020. máj. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
40%
Szamárság. Már az USA-ban is ismerik az iskolai zaklatás fogalmát. Menjen ls kérjen segítséget.
2020. máj. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk se volt semmi... hova jártál te? XD
2020. máj. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem hallottam még, hogy ciki lenne wc-zni az iskolában, azért van. Olyan már volt, hogy kiröhögték (általánosban), aki órán kikérezkedett, de nem azért, mert ciki lenne.

Neked elég gyökér iskolatársaid lehettek. Mondjuk ez is, hogy még mindig tabu a wc, a pisi meg a kaki, sokszor felnőttként is.

2020. máj. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ezekszerint akkor valami nagyon rossz suliba jártam mert nálunk ha valaki 1x elment legalább 1 hetig ezzel szivatták.
2020. máj. 8. 13:53
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, te milyen suliba jártál, de nálunk senkit nem érdekelt különösebben, hogy a másik mit és hogy intéz éppen a vécén. Volt egy osztálytársam, aki mindig azért késett óráról, mert "vécén volt". Egyedül őt röhögték ki emiatt, amikor 10-15 perceket késett.
2020. máj. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Uristen. Ez valami iskolai terror, amirol beszamolsz. Valahogy a tanari karnak tudnia kene rola, es fogalmam sincs, milyen eszkozokkel, cselekedni. Ez valami beteges alazgatosdi.
2020. máj. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Kevésbé ciki, mint besz-rni.
2020. máj. 9. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem normális iskatársaim voltak és senkit sem ért szó azért mert a barna macit a suliban hagyta.
2020. máj. 12. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!