Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Tornatanárnőnek mit lehet...

Tornatanárnőnek mit lehet írni visszajelzésnek, ha küldött pár videót?

Figyelt kérdés

Március 30.-án küldte ezt a videót (Google Classroom-ban), azzal a szöveggel, hogy jelezzünk vissza, hogy kinek milyen élményben volt része. Jobbá, esetleg vidámabbá tette-e a napját?


https://www.youtube.com/watch?v=CBWQGb4LyAM



Aztán április 29.-én küldte ezt, azzal a szöveggel, hogy visszajelzést kér, mert az alapján ad jegyet.


https://www.youtube.com/watch?v=RFgpay8NdwE



Majd május 4.-én küldte ezt, azzal hogy sok diáktól nem kapott visszajelzést (ami azért nem csoda, mert határidőt nem adott meg egyiknél se...), illetve még ezzel a szöveggel: ,,Kuldom a kovetkezo videot,amelyik tetszik ,arrol "meselj" egy- ket mondatot!''



Így én az első 4 perces videóra megírtam, hogy:

,,Békesség Istentől!

Az a baj, hogy nem igazán tudom, hogy mégis milyen visszajelzést kellene ide írni... (Azon a kérdésen

túl, hogy kedves legyek-e vagy őszinte)

Az ilyen edzésekkel sose voltam napirenden. Nem tudom, hogy egy gyakorlatsor hasznos-e, fárasztó-

e, stb, mert nem nagyon van mihez hasonlítanom, mert sose éreztem annak szükségességét, hogy

fittebb/soványabb legyek. (Főleg, hogy 8. óta bármit csinálok 50-56 kg közt vagyok...)

Ami viszont feltűnt nekem a videóban és pozitívum az, hogy a háttérzene nagyjából szinkronban van

a mozgás intenzitásával. Ami nekem azért pozitívum, mert ha csinálok valamit (pl a mezőn/kertben

dolgozok, vagy csak egyszerűen sétálok) és közben zenét hallgatok, akkor a zene ritmusa, gyorsasága

befolyásolja a tevékenységem ritmusát, gyorsaságát is. Ezért ez a videó szimpatikusabb nekem, mint

az eddig látott hasonló videók. :)''


Amire ő visszaírta privát megjegyzésként, hogy:

,,Kedves Anita! Eloszor is kerdesedre valaszolva ,kuldtem tobb videot,amelyeket termeszetesen,amikor raersz el kell vegezni!,igy osszehasonlitod a video gyakorlatait es megirod OSZINTEN,(mert ez a legfontosabb,)hogy szamodra melyik video volt a megfelelobb vagyis tetszett jobban.A masik dolog nem azert edzunk es mozgunk hogy sovanyabbak legyunk( persze itt vannak kivetelek),hanem a fittseg altal konnyebb a tanulasunk megorizzuk a legfontosabbat: az EGESZSEGUNKET!Probald csak ki egy nap,reggeltol- estig a gep mellett kucorodva,uldogelve - estere mire felallsz ...tedd csak fel a kerdest magadnak:vajon teljes volt a napom,valami nem hianyzik?Hadd lassuk milyen valaszt tudsz megfogalmazni....Kitartast es oszinten valaszolj majd!Egeszseges ,szep napot!''



A probléma meg ezzel az, hogy én sose voltam torna pármi. 1. osztálytól a torna órát kifejezetten utálom. Így az őszinte válaszom az lenne, hogy ez az egész szerintem hülyeség... Amit azért csak nem írhatok le.


Gondoltam arra, hogy a második 4 perces videóra megírom, hogy egy kicsit Dance Central 3 feelingje van, mert nem csak mutassa, hogy mit kell épp csinálni, hanem a következő gyakorlatot is látod, meg hagy szünetet is, így nem annyira megterhelő. Meg még azt hogy anyám is mondta, hogy mikor mozgok, akkor kevesebbet dadogok, de én az ilyesmiben nem hiszek. Annak inkább ahhoz van több közze, hogy azokban az időszakokban nem stresszelnek...



A 30 percesre viszont nem tudom, hogy mit írjak. Meg tulajdonképp azt se tudom, hogy a második 4 perces videóhoz ez jó lesz-e...



2020. máj. 8. 14:55
 1/5 anonim ***** válasza:
46%
Ez a feladat akkor miért nem lehet neki állni és megcsinálni és válaszolni egy egyszerű kérdésre" melyik tetszett jobban?"
2020. máj. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%

A tornatanárok sosem az eszükről voltak híresek, de ez a helyesírás... Szerintem írd meg neki, hogy youtube helyett a nyelvtan könyvet lapozgassa.


Amúgy meg nem olyan nehéz bekamuzni valamit, írj valamit hogy miért tetszett az egyik azt csá.

2020. máj. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
82%

Teljesen mindegy mit fogsz írni, mert ennek a feladatnak semmi értelme. Én annyit válaszolnék, hogy nem látom értelmét a pár perces ugrálásnak és elmentem 1 órát futni. Mert abban igaza van, hogy a mozgás fontos.



"Szerintem írd meg neki, hogy youtube helyett a nyelvtan könyvet lapozgassa."


Ha a "nyelvtan könyvre" hivatkozol, írd le helyesen legalább.

2020. máj. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én magamat ismerve valami ilyesmit írnék:

Köszönöm a vidám perceket,nem tudok különbséget tenni a két videó között,mindenkettőnek a gyakorlatai örömet okoztak,a család is kipróbálta (még akkor is,ha nem).

Tanárnőnek is kitartást kívánok,jólesett,hogy gondolt rám.

Üdvözlettel: ...

2020. máj. 9. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

A második videón borzalmasak a fényviszonyok, muszáj az ablakkal szembe tenni a kamerát? Sötét az egész videó emiatt. Ezen kívül egy hatalmas üres terem pár radiátorral, a terem még visszhangzik is, az egész videó rossz benyomást kelt. Én ezt megírnám neki. Az első legalább meg van rendezve, be van állítva a kamera, szépen fel van készítve a terem, nem csak Pistabá bekapcsolta a telefonját és hiphop felvette azt, ami ott volt akkor.


De hát ezek tök átlagos gyakorlatok, tesiórán is ilyeneket szoktak csinálni, semmi különös nincs bennük.

2020. máj. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!