Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogyan tudnék még egy évet...

Hogyan tudnék még egy évet kibírni az iskolatársaimmal? L

Figyelt kérdés
Szeptembertől még egy évet el kellene tűrnöm az iskolámban. A karantén előtt volt egy kis csapatunk akik így elvoltak de kicsit szétesett. Most van 1 barátom akivel jóba vagyok, de ő sem az a hú de jó. Az iskola hemzseg a sznobok és bunkó parasztoktól. A lányok közössége azért nem fogadott be mivel én tényleg őszintén és nyersen elmondom mit gondolok, a fiúk közössége pedig szimplán azért nem, mert lány vagyok. Nem tudom mit tehetnék ez ellen. Már utálom azt a közösséget. A csapatunk tagjai leráznak és/vagy egy nagy parasztok lettek. Más osztályok, évfolyamok sem lenne megfelelő, mivel elég nagy a klikkesedés. Kerestem magamban a hibát, de máshol mégis nagyon jól kijövök az emberekkel az én korosztályomon belül. Iskolaváltás nem jöhet szóba. Tippek?

2020. máj. 10. 23:06
 1/2 anonim ***** válasza:
66%
Ha nagy a szad akkor fogd vissza magad, hogy kibird azt az egy evet
2020. máj. 10. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
"őszintén és nyersen elmondom mit gondolok". Jó az őszinteség, de nem mindig, nem mindegy, hogy kivel és hogyan. Sokan büszkék rá, hogy ők aztán mindent kimondanak és milyen őszinték, pedig sokszor csak végtelenül bántóak és bunkók, ezért nem szeret velük senki szóba állni.
2020. máj. 11. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!