Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Egyetemi tanácstalanság?

Egyetemi tanácstalanság?

Figyelt kérdés
Mit csinálnál, ha utálnád a szakodat, de nem lenne jobb ötleted, hogy mit kezdj az életeddel?

2020. máj. 11. 21:43
 1/5 anonim ***** válasza:
97%
Ha nem lenne jobb otletem, es viszonylag ertekes diplomat kapnek, maradnek.
2020. máj. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azt neked kell tudni, hogy annyira utálod, hogy semmiképpen nem szeretnél az adott szakmával foglalkozni, vagy csak simán nem tetszik, de amúgy nem jelentene különösebb kínt elvégezni. Az első esetben biztos nem pocsékolnám tovább az államilag támogatott féléveimet, hanem passziváltatnék, elmennék dolgozni bárhová, ahová felvesznek és közben erősen gondolkodnék, hogy mit fogok kezdeni magammal. A második esetben elvégezném és a szakmámban dolgoznék, ameddig nem lesz jobb ötletem, mert valószínűleg még mindig jobb, mint egy szál érettségivel robotolni a gyárban vagy babkonzervet pakolni a teszkó polcaira.
2020. máj. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Elvégezném, aztán elmennék egy évig dolgozni, hátha lesz jobb ötletem vagy hátha munkaként meg tetszene, amit csinálok. Ha nem, választanék egy szakmát.
2020. máj. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Befejezném, ha már elkezdtem, mert később nem biztos, hogy lesz rá lehetőség.
2020. máj. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

2 fél év passziválást ajánlom figyelmedbe, nekem sajnos egészségügyi okok miatt volt rá szükség, de az alatt átgondoltam a dolgokat. Ha fizetős és az elején vagy, akkor mindenkép hagyd rá, ha végén akkor mindenkép fejezd be.

Ha államilag támogatotton vagy, akk legyen egy kis önbizalmad, mert sokaknak nem adatik meg ez az esély.

Én is megbántam már, hogy gazdaságinformatikus szakon vagyok, de már abszolváltam és csak a szakdoga/államvizsga van hátra!

2020. máj. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!