Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Az szerintetek baj, hogy a...

Az szerintetek baj, hogy a gólyabálon elrontottam a keringőt?

Figyelt kérdés
Mert mikor keringőztünk a gólyabálon több száz ember előtt, én véletlenül rossz irányba forogtam, de mondta a párom gyorsan, hogy nem baj, csináljuk tovább. Elvileg nem tűnt fel. Aztán annyira szégyelltem magamat, hogy hazamentem a bálról és másnap felhívott a keringős párom, hogy én be voltam-e rúgva a tánc alatt, hogy elrontottam?
2020. máj. 12. 00:04
 1/4 anonim ***** válasza:
51%
Rajtad kívül ez senkit nem érdekel, komolyan mondom. 2029-ben kisbolygó csapódik a Földbe, és valószínűleg kipusztul az emberiség. Na EZ már baj.
2020. máj. 12. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A gólyabál gondolom szeptemberben, vagy legalábbis valamikor ősszel szokott lenni. Most május közepe van. Senkit sem érdekel már, viszont a keringős párod egy suttyó volt, gondolom, hogy ő sem versenytáncos...
2020. máj. 12. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem profi táncosok vagytok, nem is elvárható a tökéletesség! Senki nem fog emlékezni arra, hogy te 2019 őszén másfele fordultál.


Ha vigasztal, nekem se kecses mozgásom, se ritmusérzékem (ami a páromnak is már az elsó próbán feltűnt annak idején!), de kit érdekel? Magunk miatt csináltuk, jól éreztük magunkat, egy szép emlék az az este.

2020. máj. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én 9. végére már azt is elfelejtettem, hogy mi volt a gólyabálon. :D
2020. máj. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!