Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Egyetemen visszavonhatnak egy...

Egyetemen visszavonhatnak egy vizsgajegyet ha már beírták?

Figyelt kérdés

Egyetemen a vírus miatt vizsga nincs az egyik tárgyból beadandót kell(ett) leadni.

Erre adták volna a vizsgajegyet. Én nem adtam le semmit.


Erre ma beírtak egy ötöst vizsgajegyként.


Hát?


2020. máj. 15. 18:26
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezt úgy hívják, hogy mázli. Maradj csendben
2020. máj. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nincs azonos/hasonló nevű az évfolyamban?
2020. máj. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Örülj neki.

Én is írtam már mellé a neptunban, de lefelé, ezért szólt a srác.

Magamtól nem nézem mégegyszer a beírásokat.

Mákod van, örülj neki.

2020. máj. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen, történhet ilyen, szóval se szó se beszéd erről.

Anno amikor mentem egy vizsgamegtekintésre, a tanár a papírstóc közül kiválogatta a vizsgám, de közben észrevett egy hibát egy random másik vizsgán és halkan megjegyezte magában, hogy "hmm, ez nem érte el a kettest, mindjárt módosítom".

2020. máj. 16. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
18%
Ha valaki más jegyét írták be a te nevedhez és az illető szól az oktatónak, hogy nem került be a jegye, akkor simán előfordulhat, hogy újra átnézi az összes beírt jegyet és törli a tiédet, ha észreveszi.
2020. máj. 16. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
na jó mindegy egy biztos ÉN nem szólok. Jún 28-ám zárul a jegybeírás addig módosíthat a tanár ha addig rájön ez van, ha nem jön rá-akkor hello ez van.
2020. máj. 16. 09:36
 7/10 A kérdező kommentje:
rossz nyelvek szerint a tanár úgyis "ex has" osztályoz....
2020. máj. 16. 09:37
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ. Amennyire tudom, az is előfordul, hogy nem a tanár, hanem a titkárnő írja be a jegyeket. Tehát a tanár küld egy listát a titkárnőnek, hogy ehhez a kódú tárgyhoz itt a hallgatók listájának a jegyei. Ha valaki így ráír a tanárra, hogy rosszabbat írt be, mint, amit kapott akkor ír a titkárnőnek egy üzenetet.


Persze az is előfordult, hogy a tanár ezt maga intézi.


VISZONT, sok esetben, ha a diák azért ír, mert jobb jegyet kapott, akkor nem mindig írja át a tanár, hanem "maradjon a kettőnk titka" alapon úgy hagyja inkább.


A te eseted - lehet más jegyét kaptad meg, lehet csak elcsúszott kicsit a bírásnál (pl az előtted levő hallgató is ötöst kapott). Ebben az esetben a tanár


- Ha senki semmit nem jelez, ő nem fogja a Neptunt nézegetni

- Ha egy diűák jelzi, hogy rosszabb jegyet írt be neki vagy be se írt semmit, akkor a tanár az ő jegyét írja be csak.

- Ha egy diák jobb jegyet kap (mint az esetedben) és jelzi, akkor nem mindig rontja le a jegyet, ahogy írtam.


Ritkán van az, hogy a tanár átnézegeti egyesével az összes beadandót és újra végig csinálja a osztályzást, csak egy gyereknek javít fel a rendszerben általában. Szimplán azért, mert ez neki is plusz munka, emellett egy egyetemi tanárnak van egy csomó másik diákja, van magánélete, esetleg másik munkája is.

2020. máj. 16. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

na ja ezt a kurzust a tanárnál 170-en vették fel, és azóta 4 másik emberről is tudok aki semmit se adott be és jegyet kaptak, van aki 3 van aki 4 én meg 5.



Akkor itt az "ex has randomized" excel függvény működhet a háttérben...

2020. máj. 16. 10:24
 10/10 anonim ***** válasza:

#9, nem gondolom. Jó sok munkája van benne ahhoz, hogy a végén random írkáljon.

Én soknak tartom a négy hibát 170-nél, de lehet éjjel egykor írta, és bazi szemrontó ám ex névsoros excelből átpipálgatni egy jegyek szerinti neptunban.

Az abszurd volt, de nekem volt 3 egyetemen vagy 12 kuzrzuson 780 hallgatóm.

Szóval így képzeld!

Aki nem reklamál, azt miért nézném meg?

Aki még igen, az övét megnézem, másét szintén minek?

És ott a sok külföldi, még azok az aljas nők, amikfélév közben mentek férjhez, és megváltozott a nevük.😁

De joga van rá, ha bármiért is rájön, mert neked nincs érved a jó jegy mellett.

De ne parázz, az már úgy marad.

2020. máj. 16. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!