Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Egyetemisták! Örülnétek egy...

Egyetemisták! Örülnétek egy potya ötösnek ha tanultatok a vizsgára de elmaradt?

Figyelt kérdés

Tehát.

Tanultam egy vizsgára nem is keveset.

Elmaradt.

A tanár nem tud más vizsgát kiírni mert elutazik.

Erre mindenkinek ötös lett beírva.


Potya ötös.

Ha elmentem volna vizsgázni lehet nem lett volna ötös.


De így meg nem derült ki mit is ér a vizsgafelkészülésem.



Mérleg? Jó vagy rossz ez a sztori?


2020. máj. 23. 15:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is egyetemista vagyok. Jelenleg lesz még 4 vizsgám. Tanulok ezerrel, de ha vizsga előtt azt mondják 5-ös anélkül, hogy bármit tennék, simán elfogadnám.
2020. máj. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
17%
Jóhogy, ez nem minősíti a tudásomat. Az se érdekelne ha a semmire most azonnal odaadnák a diplomát, az a fontos, hogy a tudás meglegyen.
2020. máj. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
34%

kettes a fontos. meg hogy lehetőleg tanulni se kelljen rá.

nőj fel az egyetemhez, itt úgyse érdekli a kutyát se, mennyit készülsz vagy tudsz, csak hogy kinek kicsodája vagy, és mennyit teszel a borítékba.

örülj hogy van egy ötösöd.

2020. máj. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

"nőj fel az egyetemhez, "


Hát remélem egy 5 éves osztatlan képzés 4. évében ez lassan sikerül...

2020. máj. 23. 16:29
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha most vki azon lenne kibukva, hogy de hát ez nem tükrözi az ember tudását: bizony nem, de úgy teljes egészében sem egy jegy tükrözi az ember tudását, van még amellett bőven más jegy, amely tükrözi. Végül is tehát szerintem kár ezen görcsölni, inkább örülj neki!
2020. máj. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
94%
Örülnék. Max akkor nem lenne a legjobb ha tuti ötös lett volna mert akkor a többieknek is ötös és akkor kevesebbet ér a jó átlagom mondjuk ösztöndíjban. De ez is olyan kis dolog hogy felesleges rajta rágódni. Ha tanultál akkor megszereztél valamennyi tudást, az hogy maga a vizsga mennyire sikerült volna az lényegtelen.
2020. máj. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
90%
Én már nem vagyok egyetemista de örültem volna neki. Ha majd dolgozol úgyse azt nézik, hogy egy adott vizsgán hányast kaptál, hanem hogy mit tudsz. Magadnak tanulsz, ha a tárgy fontos akkor nem volt felesleges tanulni rá.
2020. máj. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Örülnék.
2020. máj. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
70%
hát ha negyedéven még mindig azon szomorkodsz, hogy jajj, nem láthatta a tanárnéni tanárbácsi, hogy milyen ügyesen tanultam, akkor nem , sajnos még nem jött össze.
2020. máj. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

:D

Minden szó nélkül elfogadom a potyaötöst. :D

2020. máj. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!