Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Értelmezzük a PDSZ elnökének...

Értelmezzük a PDSZ elnökének szavait a sulinyitás kapcsán? Vagyis a felügyelet az iskola részéről kötelező, de a bemenetel a diák részéről meg nem?

Figyelt kérdés

Tehát. Mit mondott az elnök.

Jún-2-től nyitnak a sulik. Az iskolának kötelező lesz a felügyelet biztosítása, és a felzárkóztatás megadása (magyarul korrepetálás) de csak IGÉNY esetén.

Vagyis nem a suli dönti el ki megy be és ki nem.Az iskola nyitva ha van rá igény X diák bemehet. Ha akar. Ha nem, akkor nem megy be.

Az iskola bárkit berendelHET. De az illető meg vagy bemegy vagy nem. Ha nem megy be, nem írható hiányzónak, nem kérhető tőle igazolás, és semmiféle szankció a diákot nem érheti.


Tehát az iskola a maga oldaláról kötött, de a diák meg full szabad. Ha bemegy a diák bemegy, ha nem akkor nem, és még igazolással se kell fárasztania magát. Mert nem kérhetnek tőle.


(És akkor ki az a hülye aki bemegy? Hát én biztos nem)


Jól összefoglaltam?


Ja és hab a tortán. A tanároknak ki lett adva a hallgatólagos ukáz hogy senkit semmiből megbuktatni nem lehet. Ha egy diák semmiből semmit se csinál akkor is meglesz a kettes mindenből. És vannak elegen, akik többre nem is vágynak csak görbüljön.

Most megkapják zéró munkával.


2020. máj. 27. 18:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Jól összefoglaltad a helyzetet. Tény sokan a semmire fogják megkapni a kettest. Rengeteg ilyen szakgimis diákom van.


Viszont a következő tanévben rengetegen fognak bukni.

2020. máj. 28. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

"Viszont a következő tanévben rengetegen fognak bukni."


Az már megint a mese habbal kategória. Duma a semmiről.


Addig üsd a vasat amíg meleg. Mi lesz jövőre dehogy buknak azok addigra elfelejtik a gyökér tanárok az egészet, meg már nem is itt tanít majd meg én váltok iskolát meg új tanmenet lesz stb stb-.



Vagy ami még jobb jön az új hullám ősszel és újabb sulizár....mert ez is benne van.

2020. máj. 28. 07:33
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen,ha egy diák szeretne konzultálni egy tanárral az bemehet.
2020. máj. 28. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

"onzultálni egy tanárral az bemehet."


tolongani fognak én úgy érzem. Tömegoszlató eszközt kell majd bevetni,

2020. máj. 28. 09:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!