Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ha valaki előrehozott érettség...

Ha valaki előrehozott érettségit csinál valamiből (tegyük fel nem sok ilyen diák van) azt mindegyik tanár tudja? Úgy értem, hogy az ilyeneket elmondják egymásnak a tanárok általában?

Figyelt kérdés
2020. máj. 27. 21:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Tudja három tanár (szaktanárod, jegyző, osztályfőnök).

Egymás között nem hiszem, hogy erről beszélnének. Végül is mit érdekli a kémiatanárt, hogy Pistike előrehozottan angolozik? Persze lehet, hogy megemlítik, vagy kibeszélik, de ez annyira tanár, diák és szituáció függő hogy ember meg nem mondja neked, melyik tanár mikor és hogyan tudja meg, ha megtudja egyáltalán.

2020. máj. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Metionin ***** válasza:
100%
Nekem csak azok tudták, akiknek muszáj volt (némettanár és az oszi). De volt olyan tanár, aki rákérdezett hogy hányan fogunk előrehozottazni.
2020. máj. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálunk mindenki tudta, hogy 10 ember és én előrehozott érettségit csinálunk, ez tavaly volt. Osztályfönök elpletykálta, hogy úgyse megy, bukó lesz stb..
2020. máj. 29. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az én esetemben a fél tanári kar tudta kb, mert 10.-ben tettem le, ami elég ritka, ráadásul utána még egyből emelt érettségiztem is belőle.
2020. máj. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!