Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek ez normális?

Szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés
szóval röviden, van egy csoportársam az egyetemen, aki betegesen utánoz. Tudni kell, hogy ugyanaz a fiu "tetszett" nekunk, viszont nem tudom ennek van e koze hozza, mert en nem nagyon beszelek mar ezzel a sraccal,de tudom, hogy ez a lany nem kedvel engem. Szoval eloszor ugy kezdodott, hogy ugyanolyan sminket csinalt, ugyanolyan ruhakat vett és tudni kell, hogy nagyon kulonbozunk en sportosabb vagyok,mert 10 evig korcsolyaztam es most is szeretek edzeni, mostmar o is ugyanoda jar, ami oke, nem az enyem az edzoterem o is jarhat. Viszont az utobbi idoben, ha meglat nagyon furcsan nez ram, kisse mar ijesztoen. és amit nem ertek, hogy ha meg tudja vagy meglatja, hogy en voltam valahol legyen az csak egy kavezo, o is megy. Peldaul nem regen elmentunk a hegyekbe kirandulni, itt van tolunk 30 percre,kovetkezo nap ugyanott ugyanazon a helyen volt es telepakolta vele a kozosegi oldalakat. Igazabol, szamomra a legijestobet 1 hete fedeztem fel miota zold kontaktlencset hord, termesztesen az en szemem zold és lehet gyerekes vagyok,hogy ilyenekkel foglalkozom, de ez kicsit megijesztett, mert ez mar kicsit beteges szamomra, es valahogy ugy erzem mostanaba, hogy mindig figyel,mert sajnos egy epuletben is lakunk. Tudom, hogy boknak kene vennem, hogy engem utanoz, de ez szerintem sok. Szerintetek ennek mi lehet az oka és hogy lehetne ennek veget vetni?
2020. máj. 29. 01:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Az okát szerintem te is tudod. Véget vetni pedig majd az idő fog. Egy idő után rájön, hogy semmit nem ér el ezzel és magától abba fogja hagyni.


Vagy esetleg ezek után te meg vedd át az ő szokásait. Öltözködj úgy ahogy ő ezelőtt illetve menj el azokra a helyekre ahova ő járt anno.

2020. máj. 29. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hát úgy látszik valamiért rajong érted 😃


Amíg nem zaklat, addig neked nem lesz gond ebből. Hírességeknél azért lehet látni, mire képesek a rajongók... szóval érdemes óvatosnak lenni vele. Tehát ő egy ilyen rajongód. Nem tudni miért. Ennek kell kezelni. Példaképének gondol.

2020. máj. 29. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!