Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit érez az a diák, aki...

Mit érez az a diák, aki inkább megbukik, minthogy bekapcsolja a kamerát online vizsgán?

Figyelt kérdés

Csak én tartom szánalmasnak ezt az ellenállást? A tanárnak édesmindegy, ki miért bukik meg, miért hiszik azt az ilyenek, hogy számít a kis hisztériás műsoruk? Kit érdekel, ha lemorzsolódik vagy csúszik a saját hülyesége miatt? Igazából mit ér el vele azon kívül, hogy maga alatt vágja a fát?


Őszintén nem értem, hogy tényleg van, akinek megéri elvből ellenkezni és inkább megbukni, mint kibírni azt az egy-másfél órát, amíg megírja a feladatsort?


2020. jún. 2. 12:16
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
52%

Az ő dolga, hogy miért bukik meg, neki kell vállalni a következményeket. Ha szégyelli is az otthonát, akinek az a fontos, hogy meglegyen a vizsga, az meg tudja oldani, hogy mondjuk beül egy fal elé, leteszi maga elé a laptopot és úgy vizsgázik, nem muszáj olyan helyen vizsgázni, ahonnan belátni az egész lakást. Azt is tudhatná, hogy a tanárok sem azért csinálják ezt, mert annyira kíváncsiak lennének mindenki otthonára, hanem mert muszáj.

Inkább ez a hiszti szánalmas, hogy bejelentkezik a vizsgára, aztán veszekszik, hogy nem hajlandó bekapcsolni a kamerát. Gondolom nem ott szembesült vele, hogy szükség lesz majd kamerára, ezt előre lehet tudni minden vizsgánál. Ha ő is előre tudta és már akkor eldöntötte, hogy nem hajlandó megtenni, amit kérnek tőle, akkor megtehette volna, hogy megőrzi a méltóságát és simán csak nem jelenik meg, nem jelentkezik be, aztán ugyanúgy beírják neki az elégtelent.

2020. jún. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
33%
Úgymond bizsergető, csiklandozó érzés járja át, elvégre érzi, hogy a határokat feszegeti.
2020. jún. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
20%
#11 Nem az volt a kérdés, hogy hogyan rejtegesse mondjuk a putriban élő gyerek az élőhelyét, hanem hogy miért nem akarhatja egy diák, hallgató, bekapcsolni a kamerát. Én felvetettem egy lehetőséget. Felesleges belekötni. A faluszéli düledező vályogházra val.szeg te sem lennél büszke ország-világ előtt..
2020. jún. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
79%
#13 nem írta a kérdező, hogy milyen korosztályról van szó, a lemorzsolódásból és a csúszásból ítélve én egyetemistákra gondoltam. Felnőtt emberekre. Szerintem nem az a kulturált, felnőtt emberhez méltó megoldás, hogy bejelentkezel a vizsgára és hőzöngsz, hogy nem vagy hajlandó teljesíteni a (valószínűleg előre tisztázott) feltételeket, hanem az, hogy 1) előre üzensz a tanárnak, hogy nem tudsz kamerás kapcsolatot létesíteni és megkérdezed, hogy így is teljesíthető-e a vizsga, vagy 2) simán csak nem lépsz be és hagyod az egészet. Azt már nem kell részleteznie senkinek, hogy mi az oka a döntésének.
2020. jún. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
59%

Ez mondjuk jogos, én is a kérdés homályossága miatt írtam le az én helyzetemet (lelakott lakás).


Szerintem a kérdés általános iskolásokra gondolt, akik minél hamarabb fortniteozni akarnak, de ez már mellékes.

2020. jún. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Egyetemistákról van szó, igen,ez lemaradt.
2020. jún. 2. 18:12
 17/20 anonim ***** válasza:
53%
Egyetemen még csiklandóbb érzés ellenmenni a szabályoknak, elvégre akkor vetkőzik le a gyermeki énjüket és így búcsúztatják az időt.
2020. jún. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
64%
17-es és mèg milyen csiklandóbb érzés lesz befizetni az UV díjat :)
2020. jún. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
UV-nak nincs díja ti csikisek!
2020. jún. 3. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Attól függ, hányadik :D
2020. jún. 3. 09:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!