Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mi kell ahhoz, hogy manapság...

Mi kell ahhoz, hogy manapság valaki tanár legyen?

Figyelt kérdés
Elejétől a végéig.

2020. jún. 2. 19:31
 1/8 anonim ***** válasza:
20%

Tanuld ki a beled iskolapadba, hogy aztán éhbérért visszaülj oda.

Utáld a gyerekeket, legyen minden nap valami egészségügyi/családi problémád amit majd szünetekbe elpanaszkodhatsz a pedagógus kollégáidnak.

Külsőre légy kövér, ha férfi vagy akkor középen vágasd tar kopaszra a hajad, két oldalt a fülednél meg hagyd úgy. Ha nő vagy akkor kócold össze és ami nagyon fontos, hogy zokni + papucs vagy a magassarkú + harisnya kombó legyen meg. Ja és ami nem feltétel, de plusz pont, hogy hadarj, hogy a gyerekek ne értsék mit magyarázol, ezáltal pedig minél több egyest oszthass ki. És ami a hab a tortán... Matek tanár legyél :))

Kész is a karaktered :D

2020. jún. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
44%
Elejétől a végéig az összes iskola. A legvégén a tanárképző főiskola, diploma megszerzése.
2020. jún. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
69%
Bátorság, ennyi kell hozzá jelenlegi helyzetben
2020. jún. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
26%

Csikandós érzés elsősorban.

Azon túlkell, hogy érts valamit úgy, hogy el tudd magyarázni anélkül, hogy utánanézz.

Kell, hogy tudj tekintélyt szerezni, fehyelmezni, meghúzni a határaidat vagyis nem hagyod, hogy szétszedjenek a rosszak, rád telepedjenek az energiavámpírok, stb. Ez a legnehezebb amúgy, az elején kb kinden tanár kifog egy gyereket akit le se tud gakarni magáról.


Ja és mindog tanulsz tanárként, tehát nem minsentudókéntész oda. Olyan diákokat kapsz, akik mindig nagyobb kihívás elé állítanak, olyan dolgok történnek, amik mindig valami újat tanítanak.


Egyetemen megcsinálod a sok unalnas órát, aminek a 75%-nak köze sincs ahhoz, amivel foglalkozni szeretnél. A végefele választasz sulit, ahol gyakorlaton szeretnél lenni.

2020. jún. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Egyes válaszoló! Tekis humorherold! Te mit végeztél aranypajtás mi? Nekem egy tanárom sem nézett ki így mint amit leírtál. Sőt én se pedig tanár vagyok!
2020. jún. 3. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Négyes vagyok, miért lettem lepontozva?
2020. jún. 3. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
23%
Nemcsak te lettél lepontozva, mindenki. Végigment a fűnyíró!
2020. jún. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Köszönöm a femt küldött leveledet. Amúgy miért is vagyok nagyképű attól, mert részletes választ adok? Nem fémyezem benne magam.
2020. jún. 4. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!