Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Tanárok! Tanítanátok egy...

Tanárok! Tanítanátok egy olyan iskolában amely egy érettségi botrány miatt bekerül a sajtóba és az egész ország megismeri a suli nevét?

Figyelt kérdés

Olyasmi ügyre gondolok mint tavaly a Szinyeis érettségi botrány volt, egy egész osztály érettségijét semmisítették meg vezetői érettségi szabálytalanságok miatt. A sajtó a suli esetén csámcsogott hetekig, az összes portál híradó naponta 100x elmondta hogy [suli neve suli neve...).

Még a falivégi Marika is megtudta hogy na itt aztán csúnya dolgok folytak...

és az ott tanító tanárok el lehet képzelni. Igazából közük nincs az egészhez de ha elmondják hol dolgozol... tanár vagyok... és hol? Hát ööö az X iskolában-.. HOL???? nem ott volt az érettségi világbotrány?

de... hát...


Tanárok? Mit tennétek ebben a szituban? Mennétek?


2020. jún. 3. 16:40
 1/6 anonim ***** válasza:
57%
Én már nem vagyok tanár, de matek és programozás tárgyakat szívesen tanítanék, meg fizikát, ahogy régen, csak maradjon meg a mostani fizum és ne kelljen cigókkal foglalkozni, mert azoktól félek.
2020. jún. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
70%
Na én oda jártam, a tanárok szívesen tanítanak ott. Le lehet szállni a suliról, főleg ennyi idővel az incidens után.
2020. jún. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

"Na én oda jártam, a tanárok szívesen tanítanak ott."


Én meg nem jártam oda nem ismerek ott senkit, ellenben olyan helyen vagyok most, ahol pontosan az készül, ami ott történt tavaly... pont ugyanaz. És én, aki csak tanítok itt, már most azon vagyok hogy lehet meg se várom a kimenetet, mielőtt még engem is összekötnek ezekkel a dolgokkal.

2020. jún. 3. 18:49
 4/6 anonim ***** válasza:
69%
Én oda járok és észre se vettem.
2020. jún. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
69%

"az ott tanító tanárok el lehet képzelni. Igazából közük nincs az egészhez"

Ha nincsen köze a tanároknak, akkor miért is az ő pofájuk égjen a vezetőség helyett? Nem látom.

2020. jún. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
53%
Inkább csiklandozó érzést ad a tanároknak, hogy minden nappal közelebb evickélnek a veszélyes vizekhez.
2020. jún. 3. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!