Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Milyen szokott lenni egy...

Milyen szokott lenni egy kozosseg egy muveszeti iskolaban?

Figyelt kérdés
Roviden. Nem igazan talalom a helyem a jelenlegi iskolamban, ezert gondolkodom hogy atmenjek muveszetibe, hatha ott tobb emberrel leszek egy hullamhosszon. Viszont tartok attol hogy ott meg ezek a gyari gyartasu ,,elvont” emberek lesznek mindenhol ahol akkor tudsz ervenyesulni ha ferde hajlamod van vagy van valamilyen divatos mentalis betegseged. még ragozhatnam tovabb ezt a fajta kulturat szerintem mindenki tudja mire gondolok. Elore is koszonom a valaszokat

2020. jún. 3. 22:56
 1/5 anonim ***** válasza:
67%
Jól látod. A művészetis iskolák többsége ilyen. Szakközépekben még vannak átlagosabb emberek is, jellemzően ők egybeklikkesednek, de egyetemen csak elvontak vannak.
2020. jún. 3. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%
Egyik ismerősöm művészetibe ment, és szuper közösséget fogott ki. Szerintem szerencse kérdése. Arra a szakra, ahova mentem, gyökeret fogtam ki, ellenben más osztályokban harmonikus együttélés volt, mint osztály.
2020. jún. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
30%
Valóban elég sok köztük a ferdehajlamú és a mentális beteg, ezért ott gyakorlatilag az a "normális".
2020. jún. 3. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Kedves 3.

Nyilvan semmi bajom a mentalis betegekkel, es a ferde hajlamuakkal.

Az ezekbe a dolgokba vett rajongasukat ertettem, es termeszetesen mem konkretan ezzel van gondom. Ez csak ket jellemzoje a mai agymosott fiataloknak. Ezeket pelda gyanant irtam, elvegre a legtobb embernek ebbol beugrik az a elol ket oldalt szines haju e lany

2020. jún. 4. 00:10
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Én azt javaslom, nézz meg egy művészeti szakkört - rajz, énekkar, stb, ott is van többféle ember. Van, aki el van a kis világában, van, aki közösségi ember, van, aki kicsi vagy eléggé furcsa viselkedésű van aki normális.


Egy művész suliban is hasonló ez. Ahogy írta valaki, szerencse kérdése az egész. Lehet, hogy kapsz egy osztálytársat, aki kipécéz magának és azzal tölti az idejét, hogy megy és mások előt tönkretesz téged, lehet azok, akik szóbaállnak Veled, egyszerre csak furcsa témákkal hozakodnak elő, lehet lesz pár ismerősöd, akik minden apróságon megslrtődnek, lehet egy szuper közösségbe kerülsz, ahol az érzelmileg átlagos diákok vannak nagy részben és így ki tudod kerülni az energiavámpírokat, mérgező embereket.

2020. jún. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!