Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit ajánlotok, hogyan lépjek...

Mit ajánlotok, hogyan lépjek új szintre barátkozás terén egy osztálytárssal? (Hogy osztálytársból barát legyen) Eddig jól megvagyunk, de szeretném egy kicsit személyesebbé tenni a kapcsolatot, és nem csak az iskoláról beszélni. Hogyan közeledjek?

Figyelt kérdés
gimnázium, barát, osztálytárs, ismerkedés

2020. jún. 4. 15:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a legegyszerűbb és kézenfekvőbb valami laza közös program lenne; akár kettesben vele, akár többeket elhívva. Nem tudom, már nyitva vannak-e a mozik, de az pl. nagyon jó program erre. Esetleg közös sütögetés, grillparti, amikor épp nincs orkánerejű szél és minusz 20 fok :)


Közös dolgaitok vannak? Hobbi, ilyesmi?

2020. jún. 4. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ja, egyébként lány vagy, vagy fiú? A kulcsszavakat most néztem, azért kérdem.
2020. jún. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ,

Most jutnák el odáig, hogy jobban megismerjem. Eddig nem találtam a tanuláson kívül közös dolgot.

2020. jún. 4. 16:09
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Értem. Akkor én tényleg valami többekkel közös programot tartanék a helyedben, grillparti, vagy piknik egy parkban, ha szép idő van. (Budapesti vagy egyébként? Akkor ott van a Margit-sziget, Városliget, stb. ugye)


Ilyen összejövetelre többeket is lehet hívni, tehát nem lesz kínos őt is elhívni, vagy elhívatni egy közös ismerősön keresztül akár. És ott szóba elegyedhetsz vele.

2020. jún. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
89%
Ha van kutyád pl. hívd el kutyát sétáltatni. Ha más téma nincs beszélsz róla és ha csak nem fél a kutyáktól mindenkinek van valamilyen kutyás storyja :D
2020. jún. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

5-ös


Én fiú vagyok, de én barátkozás céljából pl. nem szívesen mennék kutyasétáltatásra. Hacsak nem vagyok ultra-nagy kutyás :)

2020. jún. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!