Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Érdemes addig albérletet...

Érdemes addig albérletet keresni, ha közben jelentkezek kollégiumba?

Figyelt kérdés

Jelentkezni fogok kollégiumba. Az első évben, elsősként kaptam kollégiumot, de másodévesként màr nehezebb bekerülni.

Nem tudom, hogy kapni is fogok e kollégiumot. Csak a szerencsében bízhatok. Tavaly bekerültem, de csak augusztus végén derült ki.


Úgy voltam vele, hogy az albérlet túl drága, ezért ha nem kapoo kollégiumot, be sem iratkozok. De megkaptam, beiratkoztam és teljesítettem az elsö két félévet.


De ha meg elmegyek egy albérletbe, közben mégis megkapom a kollégiumot?



2020. jún. 4. 19:24
 1/3 anonim ***** válasza:
95%
"De ha meg elmegyek egy albérletbe, közben mégis megkapom a kollégiumot?" - Akkor otthagyod az albérletet. Az albérlet nem házasság.
2020. jún. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nyugodtan nézegess majd lakásokat! (Bár szerintem elég augusztus második felében elkezdeni nézegetni.) Attól, hogy megnézel egy lakást, nem kötelező szerződést aláírni.
2020. jún. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy azért felutazok Pestre hogy lakásokat nézegessek. Meg ár alapján lesz, a legolcsóbbat választom úgyis
2020. jún. 4. 20:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!